Ліверпуль — Брайтон — 2:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-31 17:58 31 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Брайтон — 2:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Брайтон (Англія).

Ливерпуль - Брайтон - 2:1. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Брайтон - 2:1. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Ліверпуль (Англія) — Брайтон (Англія) — 2:1 (1:1)
Голи: Діас (27), Мохамед Салах (65) — Велбек (2)

Попередження: Алексіс Мак Аллістер (14), Гросс (20), Велбек (48), ван Дейк (50), Дж. Гомес (58), J. П. ван Хеке (71)

Огляд матчу Ліверпуль — Брайтон:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Анфілді» «Ліверпуль» здобув перемогу над «Брайтоном» із рахунком 2:1. У перерві рахунок був рівним — 1:1, але в підсумку «Ліверпуль» здобув перемогу завдяки пізньому голу в другому таймі. Матч розпочався бурхливо: вже на 2-й хвилині Денні Велбек забив гол у ворота «Брайтона». Однак «Ліверпуль» відповів вдало і зрівняв рахунок на 27-й хвилині завдяки голу Луїса Діаса. У першому таймі обидві команди грали активно, про що свідчили жовті картки, отримані гравцем «Ліверпуля» А. Маком Аллістером, а також гравцями «Брайтона» Паскалем Гроссом і Денні Велбеком. У другому таймі «Ліверпуль» вийшов уперед на 65-й хвилині завдяки голу Мохамеда Салаха.

Незважаючи на те, що на 71-й хвилині гол скасували через офсайд, «Ліверпуль» продовжив домагатися ще одного голу. «Брайтон» намагався зрівняти рахунок, але оборона «Ліверпуля» тримала оборону. У другому таймі обидві команди провели кілька замін: «Ліверпуль» випустив на поле Д. Нуньєса, К. Гакпо і Д. Собослаї, а «Брайтон» — Ф. Буонанотте, С. Адінгру, Дж. Модера і П. Еступінана. Матч закінчився на напруженій ноті: на останніх хвилинах жовті картки отримали гравці «Ліверпуля» У. Ендо та К. Гакпо. Загалом, це була важка перемога «Ліверпуля», який зумів взяти три очки вдома. Завдяки цій перемозі «Ліверпуль» продовжує претендувати на перше місце в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, а «Брайтон» прагнутиме відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Шеффілд Юнайтед, Брентфорд — Брайтон.