Страсбур — Ренн — 2:0. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-31 20:03 31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Ренн — 2:0. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Ренн (Франція).

Страсбур - Ренн - 2:0. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистикаСтрасбур - Ренн - 2:0. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Страсбур (Франція) — Ренн (Франція) — 2:0 (0:0)
Голи: M. Senaya (71), J. Себас (73)

Попередження: М. Тер’єр (17), Матусіва (23), Томас Делейн (76)

Огляд матчу Страсбур — Ренн:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 між «Страсбуром» і «Ренном» на стадіоні «Стад де ла Майнау» на вболівальників чекала захоплива гра, в якій «Страсбур» здобув перемогу з рахунком 2:0. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди ніяк не могли вийти з глухого кута. На 17-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ренна» М. Тер’є, а на 23-й хвилині — А. Матусіва. У перерві рахунок залишився 0:0, і команди вирушили в роздягальні. Другий тайм пройшов під знаком активності: на 53-й хвилині «Страсбур» зробив заміну, випустивши Е. Емегу замість Ж. Себаса. Ренн відповів першою заміною на 57-й хвилині, замінивши А. Матусіву на А. Калімуендо. На 71-й хвилині «Страсбур» нарешті домігся перелому, коли М. Сенайя забив гол і вивів свою команду вперед.

Лише через дві хвилини Ж. Себас подвоїв перевагу «Страсбура», забивши ще один гол на 73-й хвилині. «Ренн» спробував повернутися в гру, провівши низку замін, але так і не зміг відігратися. На 75-й хвилині А. Теате і Д. Дуе вийшли замість Ж. Белочана та Е. Ле Фе відповідно. Тим часом «Страсбур» також здійснив дві заміни: К. Гамейро та Андрій Сантос замінили Ж. Мвангу та Алі Аббаса. Мвангу та А. Алі Абдаллаха. На останніх хвилинах гри гравець «Страсбура» Т. Делен отримав жовту картку на 76-й хвилині. «Ренн» продовжив вносити зміни, і на 83-й хвилині М. Тер’є та Б. Сантамарія були замінені на І. Салаха та Ф. Рідера. Коли час добіг кінця, «Страсбур» зробив останню заміну: на 90-й хвилині Андрій Сантос замінив А. Алі Абдаллаха. Незважаючи на всі зусилля «Ренна», вони не змогли подолати дефіцит у два м’ячі, і «Страсбур» здобув перемогу з рахунком 2:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Страсбур, Монако — Ренн.