Штутгарт — Гайденгайм — 3:3. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-31 20:33 31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і ... Штутгарт — Гайденгайм — 3:3. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і Гайденхайм (Німеччина).

Штутгарт - Хайденхайм - 3:3. Чемпионат Германии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаШтутгарт - Хайденхайм - 3:3. Чемпионат Германии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур

Штутгарт (Німеччина) — Гайденхайм (Німеччина) — 3:3 (1:0)
Голи: С. Гірасі (41), A. Штіллер (53), D. Undav (90+8) — Нюбель (62), T. Kleindienst (84), T. Kleindienst (85)

Предупредження: Антон (90+3)

Огляд матчу Штутгарт — Гайденгайм:

У захопливому матчі Бундесліги між командами VfB Stuttgart і FC Heidenheim на MHPArena на вболівальників чекала напружена гра, що завершилася внічию 3:3. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Штутгарта», але в другому таймі «Гайденгайму» вдалося відігратися. Перший гол у матчі було забито на 41-й хвилині, коли С. Гірассі з VfB Stuttgart влучив у сітку воріт. Штутгарт подвоїв свою перевагу на 53-й хвилині завдяки голу А. Штіллера.

Однак «Гайденгайм» швидко відповів голом А. Нубеля на 62-й хвилині, а на 84-й хвилині Т. Кляйндієнст забив двічі поспіль і зрівняв рахунок у матчі зі «Штутгартом». За рахунку 3:3 обидві команди прагнули до перемоги. На останніх хвилинах матчу напруга зросла, коли гравець «Штутгарта» В. Антон отримав жовту картку, а гравець «Гайденгайма» Н. Доведан — червону на 90-й хвилині. Незважаючи на чисельну перевагу, «Штутгарту» вдалося вирвати перемогу наприкінці тайму, коли Д. Ундав забив гол, зробивши рахунок 4:3. Матч закінчився перемогою «VfB Штутгарт» із рахунком 4:3, на радість уболівальників. Захопливий поєдинок продемонстрував конкурентну природу Бундесліги і підкреслив таланти обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Штутгарт, Гайденхайм — Баварія.