Алавес — Реал С-дад — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-31 21:28 31 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і ... Алавес — Реал С-дад — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Алавес - Реал С-дад - 0:1. Чемпионат Испании, 30-й тур. Обзор матча, статистикаАлавес - Реал С-дад - 0:1. Чемпионат Испании, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Алавес (Іспанія) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 0:1 (0:0)
Голи: Джон Пачеко (59)

Предупредження: Гевара (63), Мікель Мерінос (80)

Огляд матчу Алавес — Реал С-дад:

У напруженому матчі Ла Ліги між «Алавесом» і «Реал Сосьєдадом» на стадіоні «Естадіо де Мендісорроза» «Реал Сосьєдад» здобув перемогу над «Алавесом» із рахунком 1:0. У першому таймі обидві команди намагалися вийти з глухого кута, і в перерві рахунок залишився 0:0. Однак на 59-й хвилині «Реал Сосьєдад» все-таки домігся успіху: єдиний гол у матчі забив Х. Пачеко. «Алавес» спробував відігратися, але його зусилля виявилися марними, оскільки він так і не зміг забити гол.

Незважаючи на те, що в другому таймі «Алавес» здійснив кілька замін, включно з такими гравцями, як Х. Гуріді, А. Гевара і К. Бенавідес, він не зміг пробити оборону «Реал Сосьєдаду». У другому таймі «Реал Сосьєдад» також здійснив стратегічні заміни, ввівши в гру таких гравців, як Т. Кубо, А. Барренексеа і М. У матчі не обійшлося без жовтих карток: А. Гевара і А. Абкар із «Алавеса», М. Меріно і Х. Пачеко з «Реал Сосьєдада» отримали попередження від судді. У підсумку «Реал Сосьєдад» взяв усі три очки, зберігши свою позицію в турнірній таблиці Ла Ліги. Алавесу ж належить відігратися за цю поразку в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гранада — Алавес, Реал С-дад — Альмерія.