Марсель — ПСЖ — 0:2. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-31 23:42 31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — ПСЖ — 0:2. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ПСЖ (Париж).

Марсель - ПСЖ - 0:2. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистикаМарсель - ПСЖ - 0:2. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Марсель (Франція) — ПСЖ (Париж) — 0:2 (0:0)
Голи: Вітінья (53), Гонсалу Рамос (85)

Попередження: L. Беральдо (15), Л. Ернандес (38), Даніло Перейра (40), Доннарумма (45)

Огляд матчу Марсель — ПСЖ:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 між «Марселем» і «Парі Сен-Жермен» на вболівальників чекала напружена і захоплююча гра на «Оранж Велодром». У перерві рахунок був 0:0, обидві команди демонстрували впевнену оборону, але в другому таймі ситуація змінилася: на 53-й хвилині Вітінья з «Парі Сен-Жермен» забив гол, вивівши гостей уперед. Марсель спробував відповісти, зробивши кілька замін, але оборона ПСЖ трималася стійко.

На 85-й хвилині Ж. Рамос забив ще один гол, на розчарування вболівальників Марселя, і «Парі Сен-Жермен» зміцнив свою перевагу. Незважаючи на всі зусилля, «Марсель» так і не зміг відігратися, і матч закінчився з рахунком 0:2 на користь «Парі Сен-Жермен». У грі було багато жовтих карток, а Л. Беральдо з «Парі Сен-Жермен» отримав червону картку на 40-й хвилині, залишивши свою команду в меншості на більшу частину матчу. Загалом це був захопливий матч, який продемонстрував талант і майстерність обох команд. Перемогу здобув «Парі Сен-Жермен», який набрав усі три очки в турнірній таблиці Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Марсель, ПСЖ — Клермон.