Болонья — Салернітана — 3:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-01 15:26 1 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і ... Болонья — Салернітана — 3:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і Салернітана (Італія).

Болонья - Салернитана - 3:0. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаБолонья - Салернитана - 3:0. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Болонья (Італія) — Салернітана (Італія) — 3:0 (2:0)
Голи: Орсоліні (14), Салемакерс (44), Харалампос Лікоянніс (90+2)

Попередження: N. Pierozzi (16), Кандрева (45+1), L. Tchaouna (77)

Огляд матчу Болонья — Салернітана:

У матчі Серії А між «Болоньєю» і «Салернітаною» на стадіоні «Ренато Далл’Ара» «Болонья» здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0. У перерві рахунок був 2:0 на користь «Болоньї», голи забили Р. Орсоліні на 14-й хвилині та А. Салемакерс на 44-й хвилині. Матч розпочався зі швидкого голу болонця Орсоліні на 14-й хвилині, який вивів команду вперед на самому початку гри.

На 16-й хвилині гравець «Салернітани» Н. П’єроцці отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. Перед самою перервою «Болонья» подвоїла свою перевагу: на 44-й хвилині Салемакерс вразив ворота суперника. У другому таймі обидві команди зробили стратегічні заміни, намагаючись змінити хід гри. На 60-й хвилині у складі «Салернітани» з’явилися Г. Маджоре і Л. Кулібалі, а «Болонья» поміняла Я. Одгаарда на Я. Зіркзее. У міру того, як час минав, «Салернітана» продовжувала робити заміни: на 67-й хвилині в гру вступили Т. Башич і А. Дзанолі. Обидві команди отримали жовті картки, причому у «Салернітани» їх отримали А. Кандрева і Л. Тчауна. Гра тривала до 83-ї хвилини, коли гравець «Болоньї» К. Лікогіанніс забив останній гол у матчі, забезпечивши своїй команді перемогу з рахунком 3:0. Загалом, «Болонья» показала сильний виступ удома, надійний захист і клінічна гра привели до комфортної перемоги над «Салернітаною». Вболівальники на «Стадіо Ренато Далл’Ара» змогли побачити захопливий матч із великою кількістю подій на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрозіноне — Болонья, Салернітана — Сассуоло.