Вест Гем — Тоттенгем — 1:1. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-03 00:13 2 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Тоттенгем — 1:1. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Тоттенгем (Лондон).

Вест Хэм - Тоттенхэм - 1:1. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Тоттенхэм - 1:1. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Вест Гем (Лондон) — Тоттенгем (Лондон) — 1:1 (1:1)
Голи: Зума (19) — Джонсон (5)

Попередження: Міккі ван де Вен (44), Михайло Антоніо (53), Родріго Бентанкур (61), Джонсон (74)

Огляд матчу Вест Гем — Тоттенгем:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-Ліги на стадіоні «Лондон» «Вест Гем Юнайтед» воював із «Тоттенгем Готспур» у запеклій боротьбі, яка завершилася внічию 1:1. На початку матчу «Тоттенгем» забив гол Б. Джонсону на 5-й хвилині, вивівши гостей уперед. Однак «Вест Гем» швидко відповів голом К. Зуми на 19-й хвилині, зрівнявши рахунок 1:1 до перерви. У другому таймі напруженість у грі зросла, і обидві команди прагнули до перелому. Жовті картки отримали гравці обох сторін: М. ван де Вен, М. Антоніо, Р. Бентанкур, Б. Джонсон і К. Ромеро.

У спробі струсити ситуацію «Тоттенгем» зробив кілька замін: на 70-й хвилині Р. Бентанкур був замінений на П. М. Сарра, а потім Дж. Медісон вийшов замість Д. Кулусевскі. На 82-й хвилині Й. Біссума і Т. Вернер замінили П. Хойб’єрга і Річарлісона, надавши гостям свіжі сили. Незважаючи на те, що обидві команди прагнули перемоги, матч у підсумку завершився внічию 1:1, оскільки жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута в останні хвилини. У підсумку «Вест Гему» і «Тоттенхему» довелося задовольнятися часткою очок у цьому запеклому лондонському дербі. Загалом, це була захоплива і рівна зустріч двох найкращих команд Прем’єр-ліги на «Лондон Стедіум», і вболівальники з нетерпінням чекають наступної зустрічі на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Вест Гем, Тоттенгем — Ноттінгем Форест.