Брентфорд — Брайтон — 0:0. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-03 23:25 3 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Брайтон — 0:0. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

3 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Брайтон (Англія).

Брентфорд - Брайтон - 0:0. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Брайтон - 0:0. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Брентфорд (Англія) — Брайтон (Англія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: F. Buonanotte (53), В. Джанелт (76)

Огляд матчу Брентфорд — Брайтон:

Учора «Брентфорд» воював із «Брайтоном» у напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні Gtech Community Stadium. Гра закінчилася в глухому куті, обидві команди не змогли забити жодного гола, що призвело до підсумкового рахунку 0:0. У першому таймі обидві команди намагалися вийти з глухого кута, жодна зі сторін не змогла створити явних гольових можливостей. Незважаючи на всі зусилля, на перерву команди пішли з рахунком 0:0. У другому таймі напруга в матчі зросла, і обидві команди прагнули до перелому. На 53-й хвилині гравець «Брайтона» Ф. Буонанотте отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. По ходу гри обидва менеджери провели важливі заміни, намагаючись змінити хід матчу. На 64-й хвилині «Брентфорд» випустив Ю. Ярмолюка замість М. Дамсгаарда, а «Брайтон» ввів А. Лаллану замість Х. Енсісо.

Подальші заміни були зроблені обома командами на 73-й хвилині: «Брентфорд» випустив К. Льюїса-Поттера і Ю. Віссу замість С. Регуйлона і Б. Мбеумо відповідно. Мбеумо відповідно. У складі «Брайтона» також відбулися зміни: С. Адінгра замінив Д. Велбека, а Ф. Буонанотте вийшов замість Т. Лампті. У заключній стадії гри напруга зросла, коли на 76-й хвилині жовту картку отримав гравець «Брентфорда» В. Джанельт. Обидві команди продовжували тиснути, але в підсумку так і не змогли знайти прорив, якого так потребували. Ближче до кінця тайму обидва менеджери провели останні заміни: «Брентфорд» випустив М. Йенсена замість Ф. Оньєкі, а «Брайтон» на 85-й хвилині ввів у гру Я. Вельтмана замість Я. Модера. Незважаючи на всі зусилля, ні «Брентфорд», ні «Брайтон» не змогли домогтися перемоги, і матч завершився безгольовою нічиєю. Тепер обидві команди будуть перебудовуватися і готуватися до майбутніх матчів у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Брентфорд, Брайтон — Арсенал.