Артета: «Ми знову добре почали після паузи на матчі збірних»

2024-04-05 16:44 Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета поділився своїми враженнями від перемоги у матчі 31-го туру чемпіонату Англії ... Артета: «Ми знову добре почали після паузи на матчі збірних»

Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета поділився своїми враженнями від перемоги у матчі 31-го туру чемпіонату Англії проти «Лутона» (2:0).

Мікель Артета, Getty Images

«Я дуже щасливий. Це була справді важка гра. У першому таймі ми забили два дійсно хороші голи, а у другому таймі суперник не дозволив нам знайти правильний ритм.

Я дуже задоволений хлопцями, які повернулися, вони зробили різницю. Тепер у нас є більший склад, в якому майже всі в тонусі та готові. Буде насичений місяць. Ми знову добре почали після паузи на матчі збірних. Далі — «Брайтон», — цитує Артету BBC.

05.04.2024, 16:44