Сергій Долганський — про вихід «Ворскли» у фінал Кубка України: «Вся команда працювала на результат»

2024-04-05 13:35 Головний тренер «Ворскли» Сергій Долганський поділився емоціями від перемоги над «Поліссям» (1:0) і виходу у фінал ... Сергій Долганський — про вихід «Ворскли» у фінал Кубка України: «Вся команда працювала на результат»

Головний тренер «Ворскли» Сергій Долганський поділився емоціями від перемоги над «Поліссям» (1:0) і виходу у фінал Кубка України.

Сергій Долганський. Фото: vorskla.com.ua

«Запорукою успіху сьогодні стала наша команда в цілому. Колектив віддав усі сили та емоції, тому ми перемогли. Що говорили підопічним, коли за 10 хвилин до завершення основного часу почалася повітряна тривога? Ми розуміли, що після цього суперник влаштує навалу на наші ворота. Це й говорили гравцям. Залишалося 10 хвилин до вирішення долі цього матчу і виходу у фінал.

Головні герої — уся команда. Вся команда працювала на результат. Просто деякі виконавці зробили те, що вони мають робити. Цього всього не було б і без гола М’якушка, і без відбитого пенальті Ісенка. Усі молодці», — цитує Долганського офіційний сайт «Ворскли».