Сергій Ковалець: «А Шищенко сказав, що буде бійня...»

2024-04-05 23:13 Колишній півзахисник київського «Динамо», а нині відомий український тренер Сергій Ковалець прокоментував перемогу полтавської «Ворскли» над ... Сергій Ковалець: «А Шищенко сказав, що буде бійня...»

Колишній півзахисник київського «Динамо», а нині відомий український тренер Сергій Ковалець прокоментував перемогу полтавської «Ворскли» над житомирським «Поліссям» (1:0) у півфіналі Кубка України.

Сергій Ковалець

«Наставник житомирської команди Сергій Шищенко сказав, що буде заруба, бійня. Але, чесно кажучи, у діях гравців „Полісся“ в першому таймі я не побачив емоцій. Чи це було пов’язано з надмірним хвилюванням, чи ще з чимось — мені важко сказати.

На стадіоні було досить багато глядачів, проте складалося таке враження, що гравці „Полісся“ не знали, що робити на футбольному полі. Навіть уболівальники, які сиділи на трибуні поруч зі мною, дивувалися: де емоції, де пресинг, де бажання перемогти? Адже „Полісся“ грало вдома.

Утім, ще до матчу я своїм друзям казав, що „Ворскла“ виграє в основний час 2:1. Гарний м’яч забили полтавці в першому таймі: Степанюк скинув на М’якушка (до речі, гравці молодіжної збірної України, які в минулому десятилітті грали під моїм керівництвом), який і завдав результативного удару. А в розпал другої половини зустрічі пролунала повітряна тривога, по завершенні якої гра продовжилася.

Зробивши серію замін, Шищенко непогано освіжив гру, і якби реалізуй пенальті Будковський, усе могло б повернутися інакше. Можливо, ми б із вами говорили про зовсім інший результат. Але відмінно відпрацював воротар Ісенко, який вивів „Ворсклу“ у фінал. З чим я полтавчан і вітаю. Тепер у Рівному очікується цікавий поєдинок за почесний трофей», — наводить слова Ковальця «Спорт.ua».