Астон Вілла — Брентфорд — 3:3. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-06 18:58 6 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Брентфорд — 3:3. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

6 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Брентфорд (Англія).

Астон Вилла - Брентфорд - 3:3. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Брентфорд - 3:3. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Астон Вілла (Англія) — Брентфорд (Англія) — 3:3 (1:0)
Голи: О. Воткінс (39), M. Роджерс (46), О. Воткінс (81) — Йоргенсен (59), Б. Мбеумо (61), Йоан Вісса (68)

Предупредження: Міккель Дамсгаард (42), Йоан Вісса (53), Дієго Карлос (85), Дуглас Луїс (90+8)

Огляд матчу Астон Вілла — Брентфорд:

На «Вілла Парк» відбувся захопливий матч між командами «Астон Вілла» та «Брентфорд» у рамках Прем’єр-ліги, що завершився драматичною нічиєю з рахунком 3:3.

У першому таймі «Астон Вілла» повела в рахунку завдяки голу О. Воткінса на 39-й хвилині. Матч загострився після того, як жовті картки отримали гравці «Брентфорда» М. Дамсгаард на 42-й хвилині та Й. Вісса на 53-й хвилині. Одразу після перерви на 46-й хвилині «Астон Вілла» збільшила свою перевагу завдяки голу М. Роджерса. «Брентфорд» швидко відповів голом Занки на 59-й хвилині, потім пішли голи Б. Мбеумо на 61-й хвилині. Мбеумо на 61-й хвилині та Й. Вісси на 68-й хвилині, вивівши команду вперед. Однак «Астон Вілла» відбилася, забивши пізній гол О. Воткінса на 81-й хвилині, і зрівняла рахунок 3:3. В останні хвилини матчу обидві команди провели кілька замін: «Брентфорд» зробив стратегічні зміни, щоб зберегти свою перевагу, а «Астон Вілла» намагалася домогтися перемоги. У підсумку обом командам довелося задовольнитися нічиєю після напруженого і видовищного матчу. У грі також мали місце дисциплінарні порушення: на 85-й хвилині жовту картку отримав гравець «Астон Вілли» Дієго Карлос, а наприкінці матчу обидві команди провели низку замін, намагаючись отримати перевагу в останні хвилини матчу. Загалом це був захопливий і рівний поєдинок між «Астон Віллою» та «Брентфордом», який продемонстрував конкурентну природу Прем’єр-ліги. Обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці та бойовий дух, що призвело до заслуженої нічиєї для обох сторін.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Астон Вілла, Брентфорд — Шеффілд Юнайтед.