Вулверхемптон — Вест Гем — 1:2. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-06 19:03 6 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Вест Гем — 1:2. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

6 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Вулверхэмптон - Вест Хэм - 1:2. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Вест Хэм - 1:2. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Вест Гем (Лондон) — 1:2 (1:0)
Голи: Сарабія (33) — Пакета (73), Ворд-Проуз (85)

Попередження: Емерсон Палмієрі (31), Гомеш (43), Тоті (78), Б. Траоре (88), Пакета (90)

Огляд матчу Вулверхемптон — Вест Гем:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між командами «Вулвз» і «Вест Гем» на стадіоні «Молінекс» гості здобули повторну перемогу з рахунком 1:2, поступаючись 1:0 у перерві. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі: на 31-й хвилині Емерсон отримав жовту картку, а на 33-й хвилині «Вулвз» призначили пенальті, який реалізував П. Сарабія, вивівши свою команду вперед. У першому таймі також жовту картку отримав гравець «вовків» Дж. Гомес на 43-й хвилині. На початку другого тайму «Вест Гем» зробив дві швидкі заміни: В. Куфаль і Т. Соучек вийшли замість Б. Джонсона і М. Антоніо відповідно.

Вони продовжували домагатися рівного рахунку, і їхні зусилля окупилися, коли Дж. Ворд-Проуз на 85-й хвилині зрівняв рахунок. На 73-й хвилині «Вест Гем» отримав право на пенальті, який був успішно реалізований Л. Пакетою, і «Вулвз» повели в рахунку. Вовки" спробували відігратися, вийшовши на заміну, але, незважаючи на всі зусилля, їм так і не вдалося забити. У матчі не обійшлося без драми: на 63-й хвилині було скасовано гол «Вест Гема» через фол, на 90-й хвилині — через офсайд, а також шквал жовтих карток, показаних обом командам упродовж усієї гри. У підсумку «Вест Гем» здобув перемогу в цій захопливій зустрічі, а «Вовки» залишилися розчаровані результатом. Уболівальники на стадіоні «Молінеукс» стали свідками захопливого матчу, який тримав їх у напрузі аж до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Вулвергемптон, Вест Гем — Фулгем.