Брайтон — Арсенал — 0:3. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-06 21:32 6 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Арсенал — 0:3. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

6 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Арсенал (Лондон).

Брайтон - Арсенал - 0:3. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Арсенал - 0:3. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Брайтон (Англія) — Арсенал (Лондон) — 0:3 (0:1)
Голи: Б. Сака (33), Хаверц (62), Троссар (86)

Предупредження: Карлос Балеба (76), В. Саліба (79)

Огляд матчу Брайтон — Арсенал:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні American Express Community’s Stadium «Брайтон» зустрівся з «Арсеналом». Перший тайм закінчився з рахунком 0:1 на користь «Арсеналу» завдяки пенальті, призначеному Б. Сака на 33-й хвилині.

У другому таймі «Арсенал» став ще більше домінувати в грі, і К. Хавертц забив гол на 62-й хвилині, щоб збільшити свою перевагу. «Брайтон» спробував відігратися, зробивши заміни: на 63-й хвилині Дж. Модер і Дж. Енсісо замінили Ф. Буонанотте і Жоао Педро. Однак «Арсенал» продовжував контролювати гру і зробив кілька стратегічних замін: Габріель Жезус вийшов замість Л. Троссарда, а Б. Сака поступився місцем Г. Мартінеллі на 64-й хвилині. Вони продовжували тиснути, і на 72-й хвилині О. Зінченко замінив Т. Томіясу. Гравці «Брайтона» почали засмучуватися, і на 76-й хвилині К. Балеба отримав жовту картку. Вони зробили ще одну заміну, замінивши на тій самій хвилині Д. Велбека на А. Фаті. Ближче до кінця гри «Арсенал» став домінувати, і на 86-й хвилині Л. Троссар забив ще один гол. На 89-й хвилині «зброярі» провели ще дві заміни: К. Гаверц і М. Одегаард замінили Е. Нкетіа і Ф. Вієйра. Матч закінчився з рахунком 0:3 на користь «Арсеналу», який впродовж усієї гри демонстрував перевагу в майстерності та командній роботі. Незважаючи на всі зусилля «Брайтона», їм не вдалося прорвати оборону «Арсеналу» і домогтися перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бернлі — Брайтон, Арсенал — Астон Вілла.