Шеффілд Юнайтед — Челсі — 2:2. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-07 21:31 7 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) ... Шеффілд Юнайтед — Челсі — 2:2. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

7 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) і Челсі (Лондон).

Шеффилд Юнайтед - Челси - 2:2. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаШеффилд Юнайтед - Челси - 2:2. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Шеффілд Юнайтед (Англія) — Челсі (Лондон) — 2:2 (1:1)
Голи: J. Bogle (32), O. McBurnie (90+3) — Т. Сілва (11), N. Madueke (66)

Попередження: Т. Чалоба (41), B. Бреретон Діас (52), J. Робінсон (58), Марк Кукурелла (86), O. Арбластер (89), Г. Хамер (90+8)

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед — Челсі:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між «Шеффілд Юнайтед» і «Челсі» на «Бремолл Лейн» обидві команди наполегливо билися, щоб домогтися важливої перемоги. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1, голи за «Челсі» забив Тьяго Сілва, а за «Шеффілд Юнайтед» — Джейден Богл. У другому таймі «Челсі» знову вийшов уперед завдяки голу Ноні Мадуеке на 66-й хвилині. Однак «Шеффілд Юнайтед» відбився і зрівняв рахунок на 90-й хвилині завдяки голу Олівера Макберні, на радість уболівальників господарів. У матчі було кілька напружених моментів, гравцям обох команд були показані жовті картки.

Гравці «Челсі» Трево Чалобах, Нуно Мендеш і Марк Кукурелла отримали жовті картки, а гравці «Шеффілд Юнайтед» Бен Бреретон Діас, Джек Робінсон, Оллі Арбластер і Джордж Хамер були попереджені. Обидва менеджери робили стратегічні заміни впродовж усього матчу в спробі отримати перевагу. «Челсі» випустив Чарлі Палмера, Миколу Мудрика, Бенуа Бадіашиля і Крістіана Казадея, а «Шеффілд Юнайтед» — Мейсона Голгейта, Джеймі Макети, Ендрю Трасті та Віні Соузу. Матч закінчився внічию 2:2, і обидві команди поділили очки. Це була наполеглива боротьба двох талановитих команд, що демонструє конкурентну природу Прем’єр-ліги. На вболівальників чекало захоплююче видовище на «Бремолл Лейн»: голи, драматизм і майстерність демонструвалися протягом усього матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Шеффілд Юнайтед, Челсі — Евертон.