23-й тур чемпіонату України. «Динамо» — ЛНЗ — 1:1. Огляд матчу, статистика

2024-04-08 17:28 На стику цих тижнів відбуваються матчі 23-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у ... 23-й тур чемпіонату України. «Динамо» — ЛНЗ — 1:1. Огляд матчу, статистика

На стику цих тижнів відбуваються матчі 23-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у понеділок, 8 квітня, зустрічалися київське «Динамо» і черкаський ЛНЗ. Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — Юрій Юр’єв

Чемпіонат України. 23-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — ЛНЗ (Черкаси) — 1:1 (1:1)
Голи:
Ярмоленко (15) — Саліху (40)

Попередження: Вівчаренко (26), Дячук (50), Дубінчак (84) — Бойко (23), Рибалка (32), Стасюк (51), Яшарі (57), Тілль (86), Кучеренко (90+6)

«Динамо»: 35.Нещерет — 24.Тимчик, 4.Попов, 25.Дячук, 2.Вівчаренко (44.Дубінчак, 77) — 6.Бражко (99.Пономаренко, 84), 18.Андрієвський (29.Буяльський, 77) — 7.Ярмоленко (К) (9.Волошин, 63), 10.Шапаренко, 22.Кабаєв — 11.Ванат.
Запасні: 1.Бущан, 20.Караваєв, 21.Супряга, 30.Діалло, 32.Михавко, 34.Сирота, 40.Біловар, 77.Беніто.

ЛНЗ: 21.Кучеренко, 34.Муравський, 55.Ковальов (1.Тілль, 78), 5.Саліху, 95.Стасюк (23.Насонов, 69), 17.Норенков, 37.Рибалка (22.Ейнел, 58), 10.Бойко (К), 15.Яшарі, 70.Наумець (11.Г. Пасіч, 58), 20.Молло (19.Хобленко, 46).
Запасні: 72.Самойленко, 94.Пеньков, 16.Олійник, 27.Тищенко, 90.Тарасенко.

«Динамо» гранично активно й агресивно розпочало цей матч і в дебюті зустрічі виглядало дійсно потужно. ЛНЗ щосили намагався придушити атакувальний натиск суперника за допомогою пресингу, але особливого толку від цього не було. І як результат, на 15-й хвилині кияни відкрили рахунок: Ванат передачею верхом зіграв у центральній зоні на Ярмоленка, той прийняв цей пас у районі лінії штрафного майданчика і майстерним ударом перекинув воротаря — 1:0.

Ба більше, за десять хвилин динамівці зобов’язані були подвоювати свою перевагу, але Бражко, опинившись віч-на-віч із Кучеренком за шість метрів від воріт, такий прекрасний шанс реалізувати не зумів — на його удар зреагував голкіпер ЛНЗ.

Увесь час, що залишився, «Динамо» продовжувало вести атакувальну гру, і незабаром воротареві гостей довелося реагувати вже на небезпечні удари Ваната і Шапаренка. Здавалося, справа неминуче йде до другого голу «біло-синіх», але сталося зворотне. На 40-й хвилині матчу Нещерет грубо помилився під час подачі з кутового, випустив м’яч із рук і його на дальній штанзі вколотив у сітку Саліху — 1:1, і саме з таким нелогічним рахунком завершилася перша половина звітної зустрічі.

У другому таймі «Динамо» також володіло перевагою. І вже на 55-й хвилині зустрічі кияни створили черговий гольовий момент — це Вівчаренко завдав найпотужнішого удару метрів із 20-ти, м’яч летів точно під поперечину, проте вкотре свою команду виручив Кучеренко. Потім Шапаренко пробив зі штрафного і м’яч пролетів за півметра від штанги воріт гостей. Утім, міг відзначитися і ЛНЗ: на 62-й хвилині гри атака черкаської команди завершилася ударом Ейнела з лінії воротарського майданчика, однак м’яч був спрямований прямо в руки Нещерету.

Кияни й надалі продовжували вести гру першим номером, але з кожною хвилиною все більше відчувалося, що вони поспішають. І це, звичайно ж, користі ніякої не несло. У підсумку, в заключному відрізку другого тайму «біло-сині» записали собі в актив лише кілька непоганих дальніх ударів і момент Ваната, який пробив головою метрів із 8-ми, проте вкотре на висоті був голкіпер ЛНЗ. При цьому ще й Нещерету на 89-й хвилині матчу довелося добряче потрудитися, щоб дотягнутися до м’яча, який летів під поперечину після дальнього удару Яшарі.

Останній же шанс «Динамо» змарнувало в компенсований час другого тайму, коли Ванат без перешкод і всілякої опіки пробивав метрів із 12-ти, однак спрямував м’яч майже по центру воріт, і Кучеренко без особливих проблем ліквідував загрозу. Зрештою, арбітр зафіксував нічийний підсумок матчу — 1:1.

Після цього результату «Динамо» залишилося на третьому місці в турнірній таблиці першості, але тепер відстає від «Шахтаря», що лідирує, на чотири очки.

У наступному турі на «Динамо» чекає гостьовий поєдинок з «Олександрією». Ця зустріч відбудеться найближчої суботи, 13 квітня, в Олександрії на стадіоні «Ніка» (початок — о 15:30).