24-й тур чемпіонату України. «Олександрія» — «Динамо» — 0:1. Огляд матчу, статистика

2024-04-13 19:40 У суботу, 13 квітня, стартувала програма 24-го туру чемпіонату України. Свій матч провело і київське «Динамо». ... 24-й тур чемпіонату України. «Олександрія» — «Динамо» — 0:1. Огляд матчу, статистика

У суботу, 13 квітня, стартувала програма 24-го туру чемпіонату України. Свій матч провело і київське «Динамо». Команда Олександра Шовковського на виїзді зустрічалася з «Олександрією».

Фото — Олександр Попов

Чемпіонат України. 24-й тур

«ОЛЕКСАНДРІЯ» (Олександрія) — «ДИНАМО» (Київ) − 0:1 (0:0)
Гол:
Бражко (64)

Предупредження: Ковалець (23) — Волошин (43, 45).

Вилучення: Волошин (45)

«Олександрія»: Шевченко, Копина, Логінов, Кравченко (Сігєєв, 74), Мартинюк, Калюжний, Шостак (Бєляєв, 60), Ковалець, Калитвинцев, Кулаков (Костишин, 83), Шулянський (Безерра, 74).

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Попов, Дячук, Вівчаренко, Бражко, Андрієвський, Волошин, Шапаренко, Кабаєв (Ярмоленко, 85), Ванат.

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Усі результати чемпіонату України, турнірна таблиця, календар ігор >>>

Поєдинок розпочався доволі бадьоро — обидві команди зі старту взяли гарний темп, а перший момент виник біля воріт киян уже на другій хвилині зустрічі: після прострілу з лівого флангу в центр штрафного майданчика, Кулакову забракло метра, щоб замкнути пас партнера.

«Динамо» за кілька хвилин відповіло стовідсотковим гольовим моментом. Шапаренко здорово відпасував на кут воротарського на вільного Волошина, але удар Назара впритул відбив кіпер Шевченка. Далі динамівці повністю перехопили ініціативу, змусивши «Олександрію» більше грати на контратаках. В одній із них Ковалець занадто демонстративно впав у штрафному майданчику «біло-синіх» за що отримав заслужене попередження.

На 33-й хвилині матч було перервано більш ніж на годину через повітряну тривогу. Швидше за все, така тривала пауза не пішла на користь нашій команді, інакше як ще можна пояснити дві жовті картки поспіль, які примудрився отримати Волошин? На 43-й хвилині Назар отримав першу картку за небезпечну гру, а на 45-й — другу також за фол. Вилучення. Очевидно, що на другий тайм тренерському штабу «Динамо» довелося серйозно змінювати плани на гру.

Після перерви «Олександрія», завдяки чисельній перевазі, стала грати першим номером. Динамівцям було непросто організовувати атаки, оскільки господарі діяли дуже компактно, намагаючись відразу «накривати» суперника. Проте один хороший момент підопічні Шовковського створили — після довгої передачі на Ваната Шевченко був змушений вийти далеко з воріт, щоб вибити м’яч, але вибив він його прямо на Шапаренка, який відразу в дотик спробував перекинути м’яч у порожні ворота, але голкіпер зумів і тут зіграти надійно.

Далі знову була повітряна тривога і чергова зупинка поєдинку, щоправда, тепер вимушена пауза тривала менше години. І на 64-й хвилині «Динамо» вдалася чудова контратака: Бражко відібрав м’яч у Кравченка і відпасував у штрафний майданчик «Олександрії» на Шапаренка. Захисник встиг вибити м’яч — але прямо на Бражка, який у дотик пробив під поперечину! Після перегляду відеоповтору епізоду головний рефері матчу Деревинський захистив гол — 0:1!

Господарі тут же всіма силами кинулися відіграватися, і пропустили ще одну контратаку киян: Шапаренко отримав пас на фланзі та відпасував у воротарський, де Ванат випередив захисника і пробив між ніг Шевченка. Здавалося, 0:2, але трохи раніше було зафіксовано офсайд у Шапаренка. Тож, рахунок залишився колишнім.

У півгодини, що залишилися, «Олександрія» пішла ледь не всією командою в атаку, щоб здобути нічию, але захисники «Динамо» і особливо Бущан — відіграли чудово, не давши супернику жодних шансів на позитивний результат. У підсумку — важка, але заслужена перемога команди Олександра Шовковського!

Свій наступний матч «Динамо» в чемпіонаті України проведе в середу, 17 квітня. У Києві на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбудеться недограний поєдинок 16-го туру УПЛ, у якому «біло-сині» зустрінуться з «Минаєм».

Нагадаємо, матч «Минай» — «Динамо» мав відбутися 3 грудня 2023 року, але у зв’язку з тривалою повітряною тривогою по всій Україні, що розпочалася невдовзі після того, як арбітр дав стартовий свисток, делегат матчу ухвалив рішення про перенесення гри. Таке рішення пов’язане ще й із відсутністю можливості дограти поєдинок в умовах денного освітлення, оскільки штучне на стадіоні «Минай» відсутнє. У підсумку команди проведуть цю гру в Києві.