Ньюкасл — Тоттенгем — 4:0. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-13 16:27 13 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Тоттенгем — 4:0. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

13 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Тоттенгем (Лондон).

Ньюкасл - Тоттенхэм - 4:0. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Тоттенхэм - 4:0. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Ньюкасл (Англія) — Тоттенгем (Лондон) — 4:0 (2:0)
Голи: Ісак (30), Ентоні Гордон (32), Ісак (51), Шер (87)

Попередження: Міккі ван де Вен (27), Біссума (47), Ромеро (56), Меддісон (61)

Огляд матчу Ньюкасл — Тоттенгем:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Сент-Джеймс Парк» «Ньюкасл Юнайтед» здобув переконливу перемогу над «Тоттенгем Готспур» із рахунком 4:0. У перерві рахунок уже був 2:0 на користь «Ньюкасла», але в другому таймі вони не опустили руки і забили ще два голи. Перший гол у матчі трапився на 30-й хвилині, коли А. Ісак, гравець «Ньюкасла», влучив у сітку воріт. Лише за дві хвилини потому А. Гордон подвоїв перевагу «Ньюкасла» ще одним голом, залишивши «Тоттенхему» гору для підйому в другому таймі. «Тоттенгем» намагався чинити опір, але їхнім зусиллям заважали жовта картка М. ван де Вена на 27-й хвилині та ще одна жовта картка Й. Біссуми на 47-й хвилині.

Незважаючи на заміни, включно з виходом Емерсона Рояля замість П. Порро і Д. Кулусевскі замість Сон Хин-Міна, «Тоттенгем» так і не зміг пробити надійну оборону «Ньюкасла». На 51-й хвилині А. Ісак забив свій другий гол у матчі, ще більше збільшивши перевагу «Ньюкасла». У другому таймі розчарування «Тоттенхема» вилилося в жовті картки, отримані К. Ромеро та Дж. Ромеро та Дж. Меддісоном. «Ньюкасл» продовжував тиснути, і на 87-й хвилині Ф. Шар забив четвертий гол у матчі, поставивши результат під сумнів. У кінцівці матчу господарі зробили кілька замін: Дж. Мерфі, Х. Барнс, Е. Андерсон, Б. Гімараєш і П. Дамметт вийшли на заміну. Загалом, це була домінуюча гра «Ньюкасл Юнайтед», який повністю переграв «Тоттенгем Хотспур» і здобув заслужену перемогу 4:0 перед своїми домашніми вболівальниками на «Сент-Джеймс Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Ньюкасл, Тоттенхем — Ман.Сіті.