Ліверпуль — Кр-л Пелас — 0:1. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-14 18:00 14 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Кр-л Пелас — 0:1. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

14 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Ливерпуль - Кр-л Пэлас - 0:1. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Кр-л Пэлас - 0:1. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Ліверпуль (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 0:1 (0:1)
Голи: Е. Ез (14)

Предупредження: К. Джонс (71)

Огляд матчу Ліверпуль — Кр-л Пелас:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на «Анфілді» «Ліверпуль» зустрівся з «Крістал Пелас». Гра закінчилася перемогою «Кристал Пелас» із рахунком 0:1 у перерві та 0:1 у компенсований час. Перший гол у матчі відбувся на 14-й хвилині, коли гравець «Кристал Пелас» Е. Езе вразив ворота суперника, забезпечивши команді ранню перевагу. Попри спроби «Ліверпуля» зрівняти рахунок, їм не вдалося прорвати оборону «Кристал Пелас». Протягом усього матчу «Ліверпуль» здійснив кілька замін, намагаючись переломити хід зустрічі на свою користь. На 46-й хвилині замість Д. Собослаї вийшов В. Ендо, а на 48-й хвилині К. Бредлі замінив Т. Александера-Арнольда. На 66-й хвилині в гру вступили Л. Діас і Д. Нуньєс, які замінили Діого Хоту і К. Гакпо відповідно.

Пізніше в матчі К. Джонс отримав жовту картку на 71-й хвилині і був замінений на Х. Елліотта на 82-й хвилині. З іншого боку, «Кристал Пелас» також зробив стратегічні заміни, щоб зберегти свою перевагу. М. Олісе вийшов замість Дж. Айю на 68-й хвилині, потім У. Г’юз замінив Дж. Рідевальда, а Н. Клайн замінив Дж. Ворда на 77-й хвилині. Е. Езе, який забив єдиний гол у матчі, був замінений на Дж. Шлуппа на тій самій хвилині. В останні хвилини гри Ж. Матета замінив О. Едуарда, а Ж. Лерма отримав жовту картку на 90-й хвилині. Попри зусилля «Ліверпуля» у другому таймі, вони не змогли зрівняти рахунок, подарувавши «Кристал Пелас» перемогу у впертій боротьбі. Матч продемонстрував конкурентну природу Прем’єр-ліги і важливість кожного гола у вирішенні результату гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Ліверпуль, Кр-л Пелас — Вест Гем.