Вест Гем — Фулгем — 0:2. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-14 18:03 14 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Фулгем — 0:2. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

14 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Фулгем (Англія).

Вест Хэм - Фулхэм - 0:2. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Фулхэм - 0:2. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Вест Гем (Лондон) — Фулгем (Англія) — 0:2 (0:1)
Голи: Андреас Перейра (9), Андреас Перейра (72)

Предупредження: Андреас Перейра (61), Боббі Рід (82), Пакета (90+7)

Огляд матчу Вест Гем — Фулгем:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Лондон» «Фулгем» здобув упевнену перемогу над «Вест Гемом» із рахунком 2:0. Гра почалася з першого голу гравця «Фулхема» А. Перейри на 9-й хвилині, який вивів гостей уперед. «Вест Гем» спробував відповісти, зробивши заміну на 60-й хвилині, коли К. Мавропанос вийшов замість К. Зоуми. Однак «Фулгем» зберіг свою перевагу і навіть збільшив її на 72-й хвилині завдяки голу Перейри. По ходу гри обидві команди зробили кілька замін, намагаючись отримати перевагу.

На 74-й хвилині «Фулгем» ввів у гру А. Івобі та Б. Де Кордова-Ріда, а «Вест Гем» зробив зміни: на 69-й хвилині вийшли Дж. Ворд-Проуз і Т. Соучек, а потім В. Куфаль і Б. Джонсон. На останніх хвилинах гри відбулося більше замін з обох сторін. У «Фулгема» вийшли Вілліан, Родріго Муніс і Ж. Палхінья, а у «Вест Гема» — Г. Земляний і М. Корнет. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Фулхема», причому обидві команди отримали жовті картки на 82-й і 90-й хвилинах. Уболівальники на стадіоні в Лондоні стали свідками захопливого матчу між «Вест Гемом» і «Фулгемом», у підсумку «Фулгем» здобув заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Вест Гем, Фулгем — Ліверпуль.