Арсенал — Астон Вілла — 0:2. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-14 20:30 14 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Астон Вілла — 0:2. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

14 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Астон Вілла (Англія).

Арсенал - Астон Вилла - 0:2. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаАрсенал - Астон Вилла - 0:2. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Арсенал (Лондон) — Астон Вілла (Англія) — 0:2 (0:0)
Голи: Л. Бейлі (84), О. Воткінс (87)

Попередження: M. Роджерс (14), Вайт (36), Габріель Магальяйнс (45), Хаверц (63)

Огляд матчу Арсенал — Астон Вілла:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Емірейтс» «Арсенал» зустрівся з «Астон Віллою» в захопливому поєдинку, що завершився несподіваною перемогою гостей із рахунком 0:2. У першому таймі обидві команди билися на полі, але жодна з них не змогла вийти з глухого кута. У перерві рахунок так і залишився 0:0, але напруга була відчутною, бо обидві сторони прагнули перелому. У другому таймі напруга матчу продовжилася, і гравці обох команд отримали жовті картки. На 14-й хвилині жовту картку отримав гравець «Астон Вілли» М. Роджерс, а гравці «Арсеналу» Б. Вайт і Габріель отримали попередження на 36-й і 45-й хвилинах відповідно. К. Гавертц з «Арсеналу» також опинився в суддівській книжці на 63-й хвилині. Першу заміну в матчі «Астон Вілла» зробила на 61-й хвилині, випустивши М. Діабі замість Л. Бейлі.

«Арсенал» відповів двома замінами на 67-й хвилині: Б. Вайт був замінений на Т. Томіясу, а Л. Троссар — на Г. Мартінеллі. На 79-й хвилині «Арсенал» зробив ще дві заміни: М. Одегаард і Габріель Жезус були замінені на Е. Сміт-Роу і Жоржиньо відповідно. На 80-й хвилині «Астон Вілла» також зробила заміну: Н. Дзаніоло вийшов замість А. Морено. Переломний момент у матчі настав на 84-й хвилині, коли гравець «Астон Вілли» Л. Бейлі забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу. Гості збільшили свою перевагу на 87-й хвилині, коли О. Воткінс забив гол у ворота «Астон Вілли» з рахунком 0:2. В останній спробі відігратися «Арсенал» зробив останню заміну на 87-й хвилині, випустивши О. Зінченка замість Е. Нкетіаха. Однак було надто пізно: «Астон Вілла» втримала заслужену перемогу. Загалом, це був захопливий матч двох найкращих команд Прем’єр-ліги, в якому «Астон Вілла» здобула переконливу перемогу над «Арсеналом» із рахунком 0:2 на стадіоні «Емірейтс».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Арсенал, Астон Вілла — Борнмут.