«Динамо» під завісу матчу пощастило більше», — захисник «Миная»

2024-04-18 10:42 Захисник «Миная» Дмитро Немчанінов прокоментував поразку своєї команди від київського «Динамо» (1:3) у рамках догравання матчу ... «Динамо» під завісу матчу пощастило більше», — захисник «Миная»

Захисник «Миная» Дмитро Немчанінов прокоментував поразку своєї команди від київського «Динамо» (1:3) у рамках догравання матчу 16-го туру чемпіонату України.

Дмитро Немчанінов

«На мій погляд, були різні тайми. У першому умови диктували кияни і їхня перевага у два м’ячі була закономірною. На жаль, я записав у свій пасив автогол. Не пригадаю, щоб таке траплялося зі мною раніше в елітному дивізіоні. Хотілося ліквідувати в підкаті загрозу, але не вийшло. Утім, не можна сказати, що до перерви ми були приречені, старалися, проте свої напівмоменти не використали.

Поява „свіжих“ гравців у другому таймі пішла „Минаю“ на користь. Додав упевненості й швидкий гол. Суперництво вже йшло на зустрічних курсах. Були моменти, як у нас, так і в динамівців, яким під завісу пощастило більше.

Шанувальники статистики часто користуються таким терміном: очікувані голи. Так ось „Минай“ у весняній частині сезону досить часто створює гостроту біля чужих воріт, але реалізація підводить. Не став винятком і сьогоднішній матч. Ось чому, щоб розраховувати на кращу долю в наступних поєдинках слід терміново виправляти приціл. Бо за очікувані голи три очки не присуджують. Тому й повертаємося додому з неприємним осадом», — наводить слова Немчанінова «Спорт.ua».