Форвард «Оболоні» побив рекорд Максима Шацьких

2024-04-18 12:54 Нападник «Оболоні» Ігор Краснопір став автором найпізнішого вирішального голу гостей в історії чемпіонатів України. Ігор Краснопір Форвард «Оболоні» побив рекорд Максима Шацьких

Нападник «Оболоні» Ігор Краснопір став автором найпізнішого вирішального голу гостей в історії чемпіонатів України.

Ігор Краснопір

21-річний форвард «Оболоні» зрівняв рахунок у матчі з «Олександрією» (2:2) на 7-й компенсованій хвилині зустрічі. Тим самим він на одну хвилину перевершив рекорд, встановлений Максимом Шацьких у березні 2007 року у гостьовому поєдинку динамівців із «Кривбасом», і повторений потім ще трьома гравцями.

До речі, ще пізніше забивав вирішальний м’яч лише Марко Мрвальєвич із «Вереса» у домашній грі рівнян із «Динамо» у березні цього року — на 90+9-й хвилині.