Лутон Таун — Брентфорд — 1:5. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-20 19:03 20 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) ... Лутон Таун — Брентфорд — 1:5. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

20 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) і Брентфорд (Англія).

Лутон Таун - Брентфорд - 1:5. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаЛутон Таун - Брентфорд - 1:5. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Лутон Таун (Англія) — Брентфорд (Англія) — 1:5 (0:2)
Голи: L. Berry (90+2) — Йоан Вісса (24), Йоан Вісса (45+1), Е. Піннок (62), K. Льюїс-Поттер (64), К. Шаде (86)

Предупредження: Е. Піннок (38), Міккель Дамсгаард (49), A. Doughty (88)

Огляд матчу Лутон Таун — Брентфорд:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Кенілворт Роуд» «Брентфорд» здобув впевнену перемогу над «Лутоном» із рахунком 5:1. У першому таймі «Брентфорд» повів із рахунком 2:0 завдяки голам Й. Вісса на 24-й і 45-й хвилинах. У другому таймі «Брентфорд» продовжив грати на свою користь: Е. Піннок додав гол на 62-й хвилині, а К. Льюїс-Поттер добив м’яч у сітку на 64-й хвилині.

Незважаючи на пізній гол Л. Беррі на 90-й хвилині, «Брентфорд» домігся перемоги завдяки голу К. Шаде на 86-й хвилині. У матчі також було кілька жовтих карток: одну отримав Е. Піннок за «Брентфорд» і А. Доуті за «Лутон». Загалом, «Брентфорд» здобув переконливу перемогу над «Лутоном» на «Кенілворт Роуд». «Брентфорд» прагнутиме до того, щоб продовжити свою кампанію в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Лутон Таун, Евертон — Брентфорд.