Вулверхемптон — Арсенал — 0:2. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-20 23:28 20 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Арсенал — 0:2. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

20 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Арсенал (Лондон).

Вулверхэмптон - Арсенал - 0:2. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Арсенал - 0:2. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Арсенал (Лондон) — 0:2 (0:1)
Голи: Троссар (45), Едегор (90+5)

Попередження: Троссар (29), Тоті (32), М. Кілман (35), Райс (35), Хван Хі-Чан (51)

Огляд матчу Вулверхемптон — Арсенал:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Вулвз» зустрілися з «Арсеналом» на стадіоні «Молінеукс». Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свій дух суперництва, борючись за володіння м’ячем і створюючи моменти. Однак саме «Арсенал» завдав першого удару — Л. Троссар забив гол перед самою перервою, забезпечивши команді перевагу 1:0. Перший тайм не обійшовся без драми, адже обидві команди отримали по кілька жовтих карток. Троссард отримав жовту картку за «Арсенал», а Тоті та М. Кілман — за «Вовків». Д. Райс також отримав жовту картку за «Арсенал» у першому таймі.

У другому таймі «Вовки» намагалися зрівняти рахунок, але їхні зусилля були припинені надійною обороною «Арсеналу». Хван Хі Чан із «Вовків» отримав жовту картку на початку другого тайму і був замінений на М. Леміна на 51-й хвилині. «Арсенал» зробив першу заміну в матчі на 72-й хвилині, випустивши Г. Мартінеллі замість Л. Троссара. На 75-й хвилині «вовки» зробили дві швидкі заміни: Т. Чірева вийшов замість П. Сарабії, а М. Доерті — замість Р. Аїт-Нурі. На 80-й хвилині Габріель Жезус вийшов у складі «Арсеналу» замість Т. Партей. На 90-й хвилині «Арсенал» забив гол М. Одегаарда, завершивши матч із рахунком 2:0. Загалом, це був напружений матч між «Вулвз» та «Арсеналом», у якому «Арсенал» здобув впевнену перемогу та завоював усі три очки в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Борнмут, Арсенал — Челсі.