Евертон — Ноттінгем Форест — 2:0. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-21 17:39 21 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... Евертон — Ноттінгем Форест — 2:0. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

21 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Ноттінгем Форест (Англія).

Эвертон - Ноттингем Форест - 2:0. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаЭвертон - Ноттингем Форест - 2:0. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Ноттінгем Форест (Англія) — 2:0 (1:0)
Голи: I. Gueye (29), Макніл (76)

Предупредження: Дукуре (74), J. Брантвейт (81), Гіббс-Вайт (81), Джек Харрісон (83), Мурілло (90+11)

Огляд матчу Евертон — Ноттінгем Форест:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між командами «Евертон» і «Ноттінгем Форест» на «Гудісон Парк» перемогу здобули господарі поля з підсумковим рахунком 2:0. Перший гол у матчі відбувся на 29-й хвилині, коли півзахисник «Евертона» Ідрісса Гуйє знайшов крапку в матчі, забезпечивши своїй команді перевагу. Ноттінгем Форест" спробував зрівняти рахунок, зробивши заміну на 53-й хвилині: Г. Рейна вийшов замість А. Еланги. Однак «Евертон» продовжував упевнено оборонятися. На 67-й хвилині «Евертон» зробив дві заміни: Д. Калверт-Льюїн замінив Бето, а А. Гомес вийшов замість Дж. Гарнера.

Матч став більш напруженим: жовті картки отримали гравці «Евертона» А. Дукуре, Дж. Брантвейт і Дж. Гаррісон, а також гравці «Ноттінгем Форест» М. Гіббс-Вайт і Мурільйо. На 76-й хвилині «Евертон» збільшив свою перевагу за рахунок голу Дуайта Макнейла, забезпечивши собі комфортну позицію. Ноттінгем Форест спробував відігратися, зробивши чотири заміни на 80-й хвилині: Н. Домінґес, Даніло, К. Гадсон-Одої та Р. Єйтс. Ближче до кінця матчу «Евертон» зробив третю заміну: на 90-й хвилині Бето поступився місцем Черміті. Попри те що «Ноттінгем Форест» прагнув забити гол, їм не вдалося прорвати оборону «Евертона», і матч закінчився з рахунком 2:0 на користь господарів. Загалом це був захопливий матч, обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність, але в підсумку «Евертон» виявився сильнішим.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Евертон — Ліверпуль, Ноттінгем Форест — Ман.Сіті.