Після двох матчів у запасі Зінченко зіграв за «Арсенал», але вийшов на заміну лише наприкінці матчу і за рахунку 5:0

2024-04-24 06:59 Український захисник лондонського «Арсеналу» Олександр Зінченко продовжує залишатися поза стартовим складом своєї команди. Олександр Зінченко (праворуч) ... Після двох матчів у запасі Зінченко зіграв за «Арсенал», але вийшов на заміну лише наприкінці матчу і за рахунку 5:0

Український захисник лондонського «Арсеналу» Олександр Зінченко продовжує залишатися поза стартовим складом своєї команди.

Олександр Зінченко (праворуч) у матчі з «Челсі»

Але якщо у двох попередніх матчах «канонірів» 27-річний футболіст залишався в запасі всю гру, то вчора українець з’явився на полі: Зінченко вийшов на заміну на 72-й хвилині поєдинку АПЛ із «Челсі». У той момент «Арсенал» вів у рахунку 5:0.

Зазначимо, що в цьому матчі взяв участь ще один український легіонер — півзахисник «Челсі» Михайло Мудрик. Він почав гру з перших хвилин, а на 66-й хвилині зустрічі був замінений.

Чемпіонат Англії. 29-й тур

«Челсі»«Арсенал» — 5:0 (1:0)
Голи: Троссард (4), Вайт (52, 70), Хавертц (57, 65)

«Челсі»: Петрович, Гілкріст (Тіаго Сілва, 78), Дісасі, Бадьяшіль, Кукурелья, Ґаллахер, Мудрик (Стерлінг, 66), Фернандес (Чалоба, 67), Кайседо, Мадуеке (Казадеї, 79), Джексон.

«Арсенал»: Райя, Вайт, Габріел, Саліба, Томіясу (Зінченко, 72), Парті (Жоржиньо, 72), Едегор, Райс, Хавертц (Габріел Жезус, 72), Троссард (Мартінеллі, 72), Сака (Фабіу Вієйра, 82).

Додамо, що в поточному сезоні Зінченко провів за «Арсенал» 34 матчі в усіх турнірах і в його активі один гол і дві результативні передачі.

Що стосується Мудрика, то він у поточному сезоні зіграв за «Челсі» 36 разів, забив шість м’ячів і віддав два асисти.

Кращий коментар

Toha111
A G - Эксперт
24.04.2024 09:24
Матч сподобався. Особливо Арсенал і особливо у другому таймі. Мудрик виглядав як і усе Челсі без Палмера. Зінченко видав ювелірний пас на вихід, але голом вихід один в один не завершився. Та й взагалі виглядав нормально.