Вулверхемптон — Борнмут — 0:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-24 23:46 24 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Борнмут — 0:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

24 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Борнмут (Англія).

Вулверхэмптон - Борнмут - 0:1. Чемпионат Англии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Борнмут - 0:1. Чемпионат Англии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Борнмут (Англія) — 0:1 (0:1)
Голи: A. Semenyo (37)

Попередження: Нельсон Семедо (23), Р. Айт Нурі (44), Доерті (61), Кунья (69), Юнал (90+2)

Огляд матчу Вулверхемптон — Борнмут:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Молінекс» «Вулвз» зустрілися з «Борнмутом», обидві команди прагнули набрати важливі очки в турнірній таблиці. Рахунок у перерві становив 0:1 на користь «Борнмута» завдяки голу А. Семеньо на 37-й хвилині. У першому таймі «вовки» отримали кілька жовтих карток: Н. Семедо та Р. Аіт-Нурі. Матч був фізичним і напруженим, жодна з команд не змогла ефективно прорвати оборону суперника. На початку другого тайму «Вовки» зробили кілька замін, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. С. Буено, Т. Дойл і Дж. Гомес були введені в гру, щоб надати команді свіжих сил. Однак, незважаючи на всі зусилля, «Вовки» не змогли забити. На 65-й хвилині «Вовки» зрівняли рахунок завдяки голу Хван Хі-Чана, але гол було скасовано через фол.

Розчарування продовжилося, коли М. Кунья отримав жовту картку на 69-й хвилині. Борнмут також зробив ключові заміни: Дж. Клюйверт, А. Скотт і М. Сенезі вийшли на поле, щоб зміцнити оборону і зберегти свою перевагу. Однак їхні зусилля були практично зведені нанівець, коли на 79-й хвилині М. Керкез отримав червону картку, скоротивши склад «Борнмута» до 10 осіб. Незважаючи на чисельну перевагу, «вовки» не змогли скористатися своїми можливостями. В останні хвилини матчу обидві команди продовжували домагатися свого. «Борнмут» зробив пізню заміну: Д. Соланке та Е. Унал вийшли на поле, а «Вовки» — Тоті. В останні хвилини матчу «Вовки» думали, що їм знову вдалося зрівняти рахунок, але гол М. Кілмана був скасований через помилку. Кілмана було скасовано через офсайд. Матч закінчився наполегливою перемогою «Борнмута» над «Вулвз» із рахунком 0:1. Обидві команди продемонстрували рішучість і стійкість протягом усієї гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Лутон Таун, Борнмут — Брайтон.