Кр-л Пелас — Ньюкасл — 2:0. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-24 23:55 24 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Ньюкасл — 2:0. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

24 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Ньюкасл (Англія).

Кр-л Пэлас - Ньюкасл - 2:0. Чемпионат Англии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Ньюкасл - 2:0. Чемпионат Англии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Ньюкасл (Англія) — 2:0 (0:0)
Голи: Дж. Матета (55), Дж. Матета (88)

Попередження: C. Річардс (41), Дж. Айю (45+1), Ентоні Гордон (60), A. Wharton (66), Лонгстафф (77), E. Андерсон (80)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Ньюкасл:

У довгоочікуваному матчі на «Селхерст Парк» між «Кристал Пелас» і «Ньюкаслом» на вболівальників чекала захоплива гра, в якій господарі поля в підсумку здобули перемогу з рахунком 2:0. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди билися в півзахисті і не могли створити явних гольових можливостей. Суддя показав жовті картки гравцям «Кристал Пелас» К. Річардсу і Дж. Айю, а також гравцеві «Ньюкасла» А. Гордону, оскільки фізична складова гри наростала. Лише на 55-й хвилині глухий кут був остаточно перерваний: гравець «Кристал Пелас» Дж. Гол надав матчу гостроти, і «Ньюкасл» кинувся вперед у пошуках еквалайзера. На 65-й хвилині «Ньюкасл» здійснив подвійну заміну: замість Л. Холла і К. Вілсона з’явилися Х. Барнс і Дж. Мерфі відповідно. Однак їхні зусилля були припинені стійкою обороною «Кристал Пелас» на чолі з А. Вортоном, який також отримав жовту картку на 66-й хвилині.

На 73-й хвилині «Кристал Пелас» зробив першу заміну: Дж. Айю змінив М. Олісе. Господарі поля продовжували йти вперед, але захист «Ньюкасла» тримався, незважаючи на додаткові жовті картки, отримані С. Лонгстаффом і Е. Андерсоном на 77-й і 80-й хвилинах. На 83-й хвилині «Кристал Пелас» здійснив подвійну заміну, випустивши Е. Езе і Дж. Рідевальда замість А. Вортона і Дж. Шлуппа. Зміни виправдалися майже одразу ж: на 88-й хвилині Дж. Матета забив свій другий гол у матчі, забезпечивши перемогу «Кристал Пелас». На 90-й хвилині «Ньюкасл» здійснив дві пізні заміни: М. Рітчі та Дж. Вайт вийшли замість Е. Андерсона та С. Лонгстаффа. Лонгстаффа. «Кристал Пелас» також зробив останню заміну: Д. Муньос замінив Дж. Ворда в компенсований час. Загалом, це була заслужена перемога «Кристал Пелас», який продемонстрував свою майстерність в атаці та надійну оборону, щоб вибороти всі три очки в цьому матчі Прем’єр-ліги проти «Ньюкасла» на «Селхерст Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулхем — Кр-л Пелас, Ньюкасл — Шеффілд Юнайтед.