Брайтон — Ман.Сіті — 0:4. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-25 23:57 25 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Ман.Сіті — 0:4. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

25 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Ман.Сіті (Англія).

Брайтон - Ман.Сити - 0:4. Чемпионат Англии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Ман.Сити - 0:4. Чемпионат Англии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Брайтон (Англія) — Ман.Сіті (Англія) — 0:4 (0:3)
Голи: де Брюйне (17), Фоден (26), Фоден (34), Х. Альварес (62)

Попередження: Дж. Вельтман (35)

Огляд матчу Брайтон — Ман.Сіті:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Манчестер Сіті» домінував над «Брайтоном» на стадіоні American Express Community’s Stadium. Рахунок 0:3 у перерві задав тон грі, і в підсумку «Манчестер Сіті» переміг із рахунком 0:4. Матч почався з раннього голу Кевіна Де Брюйне на 17-й хвилині, що дозволило «Манчестер Сіті» вийти вперед. Філ Фоден додав ще два голи на 26-й і 34-й хвилинах, закріпивши перевагу «Манчестер Сіті» в першому таймі. Перед самою перервою гравець «Брайтона» Джоел Велтман отримав жовту картку за фол. На початку другого тайму «Брайтон» здійснив дві заміни: Адам Лаллана і Оллі Оффіа вийшли замість Соллі Адінгра і Джоела Велтмана відповідно.

Однак «Манчестер Сіті» продовжив свою потужну гру, забивши гол Хуліо Альвареса на 62-й хвилині. На 72-й хвилині «Манчестер Сіті» здійснив дві заміни: Філа Фодена і Кевіна Де Брюйне замінили Джек Гріліш і Мануель Нуньєс. «Брайтон» також зробив заміну: на 75-й хвилині Денні Велбек замінив Метта О’Махоні. По ходу гри на 76-й хвилині жовту картку отримав гравець «Брайтона» Карлос Балеба. «Манчестер Сіті» зробив ще три заміни на 78-й і 79-й хвилинах, випустивши Бернарду Сілву, Жоао Доку, Родрі, Серхіо Гомеса, Кайла Вокера і Рахіма Льюїса. Попри всі зусилля, «Брайтон» не зміг забити, і «Манчестер Сіті» здобув переконливу перемогу з рахунком 0:4. Загалом домінуюча гра «Манчестер Сіті» продемонструвала їхню силу та майстерність на полі, принісши їм заслужену перемогу в матчі Прем’єр-ліги проти «Брайтона».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Брайтон, Ноттінгем Форест — Ман.Сіті.