Вест Гем — Ліверпуль — 2:2. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-27 16:26 27 квітня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Ліверпуль — 2:2. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

27 квітня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Ліверпуль (Англія).

Вест Хэм - Ливерпуль - 2:2. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Ливерпуль - 2:2. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Вест Гем (Лондон) — Ліверпуль (Англія) — 2:2 (1:0)
Голи: Боуен (43), Міхаїл Антоніо (77) — А. Робертсон (48), A. Ареола (65)

Предупредження: Ендо (30)

Огляд матчу Вест Гем — Ліверпуль:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні в Лондоні «Вест Гем Юнайтед» і «Ліверпуль» зіграли внічию з рахунком 2:2. На початку матчу обидві команди прагнули заволодіти перевагою, але на 43-й хвилині Джаррод Боуен забив гол, і господарі поля повели в рахунку 1:0. У другому таймі «Ліверпуль» вийшов уперед і швидко зрівняв рахунок на 48-й хвилині завдяки голу Ендрю Робертсона. На 65-й хвилині Альфонс Ареола забив власний гол, і «Вест Гем» знову вийшов уперед. Однак «Ліверпуль» відбився і зрівняв рахунок 2:2 на 77-й хвилині завдяки голу Міхаїла Антоніо.

У спробі знайти переможця обидві команди провели ключові заміни: Томаш Соучек вийшов у складі «Вест Гема», а Лазар Марковіч і Трент Александер-Арнольд були замінені на Мохамеда Салаха, Гоеля Гомеса і Даніеля Нуньєса у складі «Ліверпуля». На останніх хвилинах гри Джейк Куанса замінив Домініка Собослаї, але жодна з команд не змогла домогтися переможного голу. Матч закінчився внічию 2:2, і обом командам довелося задовольнятися одним очком. Результат зберігає за «Ліверпулем» право на чемпіонство в Прем’єр-лізі, а «Вест Гем» буде задоволений своєю грою проти однієї з найкращих команд ліги. На вболівальників чекав захопливий футбол із великою кількістю голів і драматизму, який тримав їх у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Вест Гем, Ліверпуль — Тоттенгем.