Ман.Юнайтед — Бернлі — 1:1. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-27 18:57 27 квітня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Бернлі — 1:1. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

27 квітня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Бернлі (Англія).

Ман.Юнайтед - Бернли - 1:1. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Бернли - 1:1. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Бернлі (Англія) — 1:1 (0:0)
Голи: Антоній (79) — Z. Amdouni (87)

Предупредження: В. Одоберт (42), Антоній (43), Каллен (60), Максим Естев (90+2)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Бернлі:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Олд Траффорд» «Манчестер Юнайтед» зустрівся з «Бернлі» в напруженій боротьбі, що завершилася внічию 1:1. Обидві команди наполегливо билися протягом усього матчу, але в підсумку їм довелося задовольнятися часткою очок. У першому таймі обом командам ніяк не вдавалося вийти з глухого кута, і в першій половині зустрічі рахунок так і не було зафіксовано. Однак у другому таймі інтенсивність гри зросла, і гравці стали прагнути до перелому. У першій половині гри було видано кілька жовтих карток: Антоні з «Манчестер Юнайтед» і У. Одоберт з «Бернлі» отримали попередження. У другому таймі фізична складова матчу збереглася, і Дж. Каллен із «Бернлі» також опинився в суддівській книжці.

На 65-й хвилині «Манчестер Юнайтед» здійснив подвійну заміну, випустивши К. Майну і Р. Хойлунда замість С. Мактомінея і А. Діалло. Зміни, здавалося, вдихнули життя в команду, і на 79-й хвилині гол Антоні вивів її з глухого кута. Однак «Бернлі» відбився і був винагороджений пенальті на 87-й хвилині, який реалізував З. Амдуні, зрівнявши рахунок. Драма тривала до фінального свистка, коли гравець «Бернлі» М. Естеве отримав жовту картку в компенсований час. В останні хвилини матчу обидві команди провели заміни: «Манчестер Юнайтед» випустив К. Еріксена замість С. Амрабата, а «Бернлі» замінив Й. Брууна Ларсена на Й. Б. Гудмундссона. У підсумку жодна з команд не змогла знайти переможний гол, і матч завершився внічию 1:1. Незважаючи на розділені очки, і «Манчестер Юнайтед», і «Бернлі» продемонстрували величезну рішучість і бойовий дух упродовж усієї гри. Їхні вболівальники можуть пишатися зусиллями, яких доклали їхні команди цього дня.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Ман.Юнайтед, Бернлі — Ньюкасл.