Ньюкасл — Шеффілд Юнайтед — 5:1. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-27 19:00 27 квітня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Шеффілд Юнайтед — 5:1. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

27 квітня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Ньюкасл - Шеффилд Юнайтед - 5:1. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Шеффилд Юнайтед - 5:1. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Ньюкасл (Англія) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 5:1 (1:1)
Голи: Ісак (26), Бруно Гімарайнш (54), Ісак (61), B. Osborn (65), К. Вілсон (72) — A. Ahmedhodzic (5)

Огляд матчу Ньюкасл — Шеффілд Юнайтед:

«Ньюкасл Юнайтед» зустрівся з «Шеффілд Юнайтед» у захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Сент-Джеймс Парк». У перерві рахунок був рівним — 1:1, але в другому таймі «Ньюкасл» вийшов уперед і здобув переконливу перемогу з рахунком 5:1. Перший гол у матчі було забито на 5-й хвилині, коли гравець «Шеффілд Юнайтед» А. Ахмедходжич влучив у сітку воріт. Однак «Ньюкасл» швидко відповів на це на 26-й хвилині голом А. Ісака, зрівнявши рахунок. У другому таймі «Ньюкасл» узяв гру під свій контроль, забивши голи Б. Гімараеша, А. Ісака. Гімараеша, А. Ісака (з пенальті) та власний гол гравця «Шеффілд Юнайтед» Б. Осборна.

Ньюкасл продовжив домінувати, забивши ще один гол від К. Вілсона на 72-й хвилині. Протягом усього матчу обидві команди проводили стратегічні заміни, намагаючись переломити хід гри на свою користь. Ньюкасл випустив на поле таких гравців, як Дж. Мерфі, Е. Андерсон і А. Гордон, а Шеффілд Юнайтед ввів у гру М. Голгейта, К. Арчера і А. Брукса. Після фінального свистка Ньюкасл здобув перемогу над Шеффілд Юнайтед із рахунком 5:1. Вболівальники на «Сент-Джеймс Парк» раділи, адже їхня команда показала вражаючу гру на полі. Це був незабутній матч, який продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бернлі — Ньюкасл, Шеффілд Юнайтед — Ноттінгем Форест.