Евертон — Брентфорд — 1:0. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-27 21:27 27 квітня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... Евертон — Брентфорд — 1:0. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

27 квітня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Брентфорд (Англія).

Эвертон - Брентфорд - 1:0. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаЭвертон - Брентфорд - 1:0. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Брентфорд (Англія) — 1:0 (0:0)
Голи: I. Gueye (60)

Предупредження: Регілон (43), Ю. Тарковскі (74)

Огляд матчу Евертон — Брентфорд:

У напруженому поєдинку на «Гудісон Парк» «Евертон» здобув перемогу над «Брентфордом» із рахунком 1:0 у матчі Прем’єр-ліги. Перший тайм закінчився в глухому куті, і обидві команди ніяк не могли вийти з рівного становища. Однак у другому таймі «Евертон» вийшов уперед і на 60-й хвилині зумів забити гол І. Гуйє. Протягом усього матчу обидві команди проводили стратегічні заміни, намагаючись переломити хід зустрічі на свою користь.

На 67-й і 68-й хвилинах «Брентфорд» випустив на поле В. Джанельта і Й. Вісса, а на 78-й хвилині «Евертон» замінив І. Гуйє на А. Онану. Крім того, на 77-й, 78-й і 84-й хвилинах «Брентфорд» зробив ще заміни, випустивши К. Шаде, Ю. Ярмолюка і М. Рорслева Расмуссена. Під кінець матчу напруга в грі зросла, що призвело до отримання жовтої картки гравцями «Брентфорда» С. Регуйлоном на 43-й хвилині й Б. Мбеумо на 90-й хвилині. Мбеумо на 90-й хвилині. На 74-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Евертона» Дж. Тарковскі. У підсумку вирішальним став гол «Евертона» у другому таймі, який забезпечив перемогу над «Брентфордом» у запеклому матчі на «Гудісон Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лутон Таун — Евертон, Брентфорд — Фулгем.