Астон Вілла — Челсі — 2:3. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-28 00:05 27 квітня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Челсі — 2:3. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

27 квітня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Челсі (Лондон).

Астон Вилла - Челси - 2:3. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Челси - 2:3. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Астон Вілла (Англія) — Челсі (Лондон) — 2:3 (2:0)
Голи: Марк Кукурелла (4), M. Роджерс (42) — N. Madueke (62), Конор Галлахер (81), Дісасі (90+5)

Попередження: Дуглас Луїс (49), М. Кайседо (49), M. Роджерс (64), Л. Бейлі (66), Мудрик (82), Т. Сілва (87)

Огляд матчу Астон Вілла — Челсі:

«Астон Вілла» та «Челсі» зустрілися в захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Вілла Парк», який завершився драматичною нічиєю 2:2.

Матч пройшов на хвилі емоцій обох команд: «Астон Вілла» повела в рахунку в першому таймі, а «Челсі» вдалося відігратися в другому. Перший гол у матчі відбувся на 4-й хвилині, «Астон Вілла» вийшла вперед завдяки голу М. Кукурелли, забитому у власні ворота. Господарі подвоїли перевагу на 42-й хвилині, коли М. Роджерс переправив м’яч у сітку, і «Астон Вілла» повела в рахунку 2:0. У другому таймі «Челсі» вийшов уперед, і на 62-й хвилині Н. Мадуеке вдалим ударом відбив один м’яч у ворота гостей. Тиск на «Астон Віллу» продовжував наростати, і «Челсі» прагнув зрівняти рахунок. На 81-й хвилині К. Галлахер, гравець «Челсі», зрівняв рахунок — 2:2. У матчі не обійшлося без драми: гравцям обох команд були показані жовті картки. Незважаючи на пізні спроби обох сторін, включно зі скасованим голом «Челсі» на 90-й хвилині через фол, матч закінчився наполегливою нічиєю 2:2. Протягом усього матчу «Астон Вілла» робила стратегічні заміни: Ю. Тілеманс, Е. Мартінес, Дієго Карлос і Т. Іроегбунам виходили на заміну в різні моменти гри. З іншого боку, у другому таймі «Челсі» випустив на заміну М. Мудрика, К. Казадея та А. Дісасі, щоб спробувати змінити результат матчу. Загалом це був захопливий матч, сповнений голів, драматизму і напруги, коли обидві команди билися на полі. Нічия 2:2 стала справедливим результатом для двох команд, які продемонстрували величезну рішучість і майстерність протягом усього матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Астон Вілла, Челсі — Тоттенгем.