Ноттінгем Форест — Ман.Сіті — 0:2. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-28 20:28 28 квітня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Ман.Сіті — 0:2. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

28 квітня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Ман.Сіті (Англія).

Ноттингем Форест - Ман.Сити - 0:2. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Ман.Сити - 0:2. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Ман.Сіті (Англія) — 0:2 (0:1)
Голи: Дж. Гвардіол (32), Голанд (71)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Ман.Сіті:

У матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Сіті Граунд» «Ноттінгем Форест» зустрівся з «Манчестер Сіті», і зустріч вийшла захоплюючою. Рахунок 0:1 на користь «Манчестер Сіті» свідчив про напружену боротьбу, яка розгорнулася в другому таймі. Перший гол у матчі відбувся на 32-й хвилині, коли Дж. Гвардіола з «Манчестер Сіті» вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. Невдовзі після цього «Ноттінгем Форест» здійснив заміну: Н. Вільямс вийшов замість Г. Монтьєля на 35-й хвилині, намагаючись переломити хід матчу. На початку другого тайму «Манчестер Сіті» зробив дві швидкі заміни: Едерсон вийшов замість С. Ортеги, а Ж. Доку — замість М. Ковачича на 46-й хвилині. Ці зміни, здавалося, надали «Сіті» нової енергії, і вони продовжили чинити тиск на оборону «Ноттінгем Форест».

На 62-й хвилині «Манчестер Сіті» вирішив зробити ще одну заміну: Дж. Гріліш замінив Е. Хааланда. На 71-й хвилині Е. Гааланд забив гол, збільшивши перевагу «Манчестер Сіті» до 2:0 і зробивши гру недосяжною для «Ноттінгем Форест». На 74-й хвилині «Ноттінгем Форест» здійснив шквал замін: Даніло, Мурільйо та А. Еланга вийшли замість Р. Єйтса, А. Омобаміделе та Г. Рейни відповідно. Попри всі зусилля, їм не вдалося зламати оборону «Манчестер Сіті». У завершальній стадії матчу обидві команди провели заміни: В. Болі замінив І. Сангаре у складі «Ноттінгем Форест» на 84-й хвилині, а Ж. Альварес і К. Де Брюйне вийшли замість О. Бобба і М. Нунеса у складі «Манчестер Сіті» на 89-й хвилині. У підсумку «Манчестер Сіті» здобув перемогу з рахунком 0:2, продемонструвавши свою силу і майстерність у продовженні боротьби за титул чемпіона Прем’єр-ліги. «Ноттінгем Форест», навпаки, має перегрупуватися і повернутися сильнішим у наступному матчі, щоб набрати важливі очки в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шеффілд Юнайтед — Ноттінгем Форест, Ман.Сіті — Вулверхемптон.