Перенесений матч 5-го туру чемпіонату України. «Динамо» — «Верес» — 3:0. Огляд матчу, статистика

2024-05-01 17:22 У середу, 1 травня, відбувся перенесений матч 5-го туру чемпіонату України сезону-2023/24, у якому зустрічалися київське ... Перенесений матч 5-го туру чемпіонату України. «Динамо» — «Верес» — 3:0. Огляд матчу, статистика

У середу, 1 травня, відбувся перенесений матч 5-го туру чемпіонату України сезону-2023/24, у якому зустрічалися київське «Динамо» і рівненський «Верес». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 5-й тур, перенесений матч

«ДИНАМО» (Київ) — «ВЕРЕС» (Рівне) — 3:0 (1:0)
Голи:
Ярмоленко (40), Пономаренко (80), Шепелєв (84)

Предупредження: Ванат (74)

«Динамо»: 1.Бущан — 20.Караваєв, 4.Попов, 32.Михавко (34.Сирота, 46), 44.Дубінчак — 6.Бражко, 22.Кабаєв (77.Беніто, 85) — 7.Ярмоленко (8.Шепелєв, 65), 29.Буяльський (К) (37.Царенко, 85), 9.Волошин — 11.Ванат (99.Пономаренко, 75).
Запасні: 35.Нещерет, 51.Моргун, 2.Вівчаренко, 18.Андрієвський, 23.Малиш, 30.Діалло.

«Верес»: 1.Ющишин, 71.Гакман, 57.Мельник, 2.Сміян, 3.Вовченко, 74.Банада, 10.Кльоц (29.Кучеров, 67), 88.Кухарук (23.Кучеренко, 67), 30.Шастал (11.Дахновський, 46), 77.Шарай (9.Шестаков, 70), 89.Гайдучик (К) (91.Світюха, 79).
Запасні: 47.Когут, 78.Кулик, 5.Курко, 6.Жуліо Сезар, 8.Годя, 39.Балан, 95.Шевченко.

«Динамо» з перших хвилин матчу заволоділо перевагою, але вона мала позиційний характер — особливого тиску на ворота «Вереса» кияни не чинили, не кажучи вже про створення гольових моментів, їх просто не було.

Причому, такий стан речей зберігався аж до 40-ї хвилини, коли «Динамо» не тільки створило гостроту, а й втілило її в гол: Бражко потужно пробив зі штрафного, Ющишин зреагував, але м’яч зафіксувати в руках не зумів, випустив його перед собою, де спритнішим за всіх виявився Ярмоленко, який з кількох метрів розстріляв ворота гостей — 1:0. З таким рахунком команди й пішли на перерву.

«Динамо» володіло перевагою і в другому таймі, але вже на 55-й хвилині зустрічі ледь не пропустило: у контратаці «Вереса» Дахновський вийшов практично віч-на-віч із Бущаном, завдав удару з меж штрафного майданчика, і воротареві киян довелося добряче попрацювати, щоб виручити свою команду. Утім, «біло-сині» з відповіддю не затрималися: під час подачі кутового «Верес» відбився, але м’яч опинився на лівому фланзі у Буяльського, який виконав діагональний навіс до воріт, і там Сирота, вистрибнувши вище за всіх, пробив головою точно під поперечину, і Ющишин із величезними труднощами перевів гру на кутовий.

«Динамо» продовжувало вести атакувальну гру і на 80-й хвилині матчу зуміло розвинути свій успіх: Буяльський віддав розсікаючу передачу в праву частину штрафного майданчика «Вереса» на Волошина, той зіграв у центральну зону, де Пономаренко ударом метрів із шести вколотив м’яч під поперечину — 2:0.

Ну а за чотири хвилини динамівці оформили і третій гол — це Пономарекно витонченим пасом вивів Волошина віч-на-віч із Ющишиним, той зблизився з голкіпером, але не став скупитися, віддав лівіше на Шепелєва, який переправив м’яч у порожні ворота — 3:0.

Після цього результату «Динамо» набрало 60 очок, як і раніше, посідає друге місце в турнірній таблиці першості і відстає від лідируючого «Шахтаря» на чотири очки.

Свій наступний матч «Динамо» проведе в рамках 27-го туру чемпіонату України, коли найближчої неділі, 5 травня, прийме на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського ковалівський «Колос» (початок — о 15:30).