Челсі — Тоттенгем — 2:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-02 23:28 2 травня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Тоттенгем — 2:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2 травня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Тоттенгем (Лондон).

Челси - Тоттенхэм - 2:0. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Тоттенхэм - 2:0. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Челсі (Лондон) — Тоттенхем (Лондон) — 2:0 (1:0)
Голи: Т. Чалоба (24), Н. Джексон (72)

Попередження: Міккі ван де Вен (67)

Огляд матчу Челсі — Тоттенгем:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги між «Челсі» і «Тоттенгемом» стадіон «Стемфорд Брідж» був заповнений захопленими вболівальниками, готовими спостерігати за напруженою битвою двох найкращих команд. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Челсі», а гол Т. Чалобаха на 24-й хвилині забезпечив господарям перевагу. На початку другого тайму «Тоттенгем» зробив кілька важливих замін, намагаючись переломити хід гри. П. М. Сарр, Дж. Меддісон, Річарлісон, Р. Бентанкур і Ю. Біссума були введені в гру, щоб спробувати вплинути на гру. Однак оборона «Челсі» трималася стійко, і на 67-й хвилині М. ван де Вен отримав жовту картку за грубу гру. На 72-й хвилині «Челсі» збільшив свою перевагу за рахунок голу Н. Джексона, вивівши «Тоттенгем» уперед із рахунком 2:0.

Гості продовжували боротися, зробивши нові заміни: Б. Джонсон, Б. Гіл та Емерсон Ройал вийшли на поле на останніх хвилинах матчу. Однак упевнена гра «Челсі» виявилася занадто складною для «Тоттенхема», і вони здобули заслужену перемогу. В останні хвилини матчу обидві команди зробили додаткові заміни: М. Мудрик і А. Гілкріст вийшли у складі «Челсі», а Я. Тауріайнен замінив Н. Джексона. «Тоттенгем» також зробив останню заміну, випустивши Г. Ло Сельсо замість Емерсона Рояля. Незважаючи на всі зусилля, «Тоттенхему» не вдалося прорвати оборону «Челсі», і матч закінчився з рахунком 2:0 на користь господарів. Загалом, це був захопливий і конкурентний матч між «Челсі» і «Тоттенхемом», у якому «Челсі» здобув перемогу перед своїми пристрасними вболівальниками на «Стемфорд Брідж». Ця перемога зміцнила позиції «Челсі» в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, а «Тоттенгем» прагнутиме відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Вест Гем, Ліверпуль — Тоттенгем.