Бернлі — Ньюкасл — 1:4. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-04 18:59 4 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Ньюкасл — 1:4. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

4 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Ньюкасл (Англія).

Бернли - Ньюкасл - 1:4. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Ньюкасл - 1:4. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Бернлі (Англія) — Ньюкасл (Англія) — 1:4 (0:3)
Голи: D. O’Shea (86) — К. Вілсон (19), Лонгстафф (35), Бруно Гімарайнш (40), Ісак (55)

Предупредження: К. Вілсон (18), Максим Естев (37), J. Браунхілл (51), E. Андерсон (72)

Огляд матчу Бернлі — Ньюкасл:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між «Бернлі» та «Ньюкаслом» на «Терф Мур» на вболівальників чекало видовище з великою кількістю забитих м’ячів і напруженою грою впродовж усього матчу. Перший тайм розпочався з домінування «Ньюкасла», який швидко вийшов уперед завдяки голу Каллума Вілсона на 19-й хвилині. Вілсон продовжив блищати в першому таймі, забивши свій другий гол у матчі на 35-й хвилині, і «Ньюкасл» повів у рахунку 2:0. Проблеми «Бернлі» продовжилися: незабаром після цього вони отримали жовту картку на 37-й хвилині. Домінування «Ньюкасла» продовжилося, і Бруно Гімараєш додав до рахунку гол на 40-й хвилині, забезпечивши своїй команді впевнену перевагу 3:0 перед перервою. Перед самою перервою «Бернлі» здійснив заміну: М. Естеве поступився місцем Х. Другий тайм розпочався з того, що гравець «Бернлі» Дж. Браунхілл отримав жовту картку на 51-й хвилині, оскільки господарі продовжували боротися з атакувальною майстерністю «Ньюкасла».

У гравця «Ньюкасла» Александра Ісака був шанс збільшити перевагу своєї команди за рахунок пенальті на 52-й хвилині, але він змарнував цю можливість. Однак Ісак спокутував свою провину, забивши гол на 55-й хвилині, забезпечивши «Ньюкаслу» комфортну перевагу 4:0. «Бернлі» спробував відігратися, зробивши кілька замін: на 62-й хвилині в гру вступили Й. Бруун Ларсен і Й. Б. Гудмундссон. «Ньюкасл» також зробив кілька замін: на 68-й хвилині К. Вілсон і С. Лонгстафф замінили Х. Барнса і Джоелінтона. Елліот Андерсон отримав жовту картку на 72-й хвилині і був замінений на Джоелінтона на 76-й хвилині. На цій же заміні Ісак був замінений на М. Альмірона. В останні хвилини матчу «Бернлі» вдалося відігратися завдяки голу Д. О’Ші на 86-й хвилині, але цього виявилося недостатньо, щоб подолати ранню перевагу «Ньюкасла». Загалом, «Ньюкасл» здобув вражаючу перемогу над «Бернлі» з рахунком 4:1 на «Терф Мур». Завдяки цій перемозі «Ньюкасл» піднявся вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги, а «Бернлі» в наступному матчі буде прагнути відігратися після поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенгем — Бернлі, Ньюкасл — Брайтон.