Брентфорд — Фулгем — 0:0. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-04 19:01 4 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Фулгем — 0:0. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

4 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Фулгем (Англія).

Брентфорд - Фулхэм - 0:0. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Фулхэм - 0:0. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Брентфорд (Англія) — Фулгем (Англія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Регілон (67), Келвін Бессі (89)

Огляд матчу Брентфорд — Фулгем:

У довгоочікуваному матчі між командами «Брентфорд» і «Фулхем» у Прем’єр-лізі обидві команди не змогли забити, внаслідок чого на стадіоні Gtech Community Stadium була зафіксована безгольова нічия. Матч був наповнений напруженими моментами і замінами, які повинні були вивести команду з глухого кута, але в підсумку обидві сторони не змогли скористатися своїми можливостями. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, оскільки обидві команди намагалися створити явні моменти. Перед самою перервою «Брентфорд» зробив заміну: К. Айєр вийшов замість М. Рорслева Расмуссена, намагаючись посилити атаку. У другому таймі обидві команди продовжили боротьбу на полі, а на 64-й хвилині «Фулгем» зробив дві заміни. Вілліан і Родріго Муніс вийшли замість А. Траоре і Р. Хіменеса, відповідно, в пошуках перелому. Брентфорд відповів заміною на 66-й хвилині, коли К. Льюїс-Поттер замінив Й. Вісса. Вісса.

Господарі продовжували йти вперед і зробили ще дві заміни на 67-й хвилині, випустивши В. Янельта замість Ю. Ярмолюка. Коли матч добіг кінця, обидві команди зробили ще по одній заміні в спробі домогтися перемоги. «Брентфорд» випустив К. Норгаарда і М. Дамсгаарда замість Ф. Оньєкі і К. Шаде на 82-й хвилині, а «Фулгем» ввів у гру А. Перейру і С. Лукіча замість Б. Де Кордова-Рейда і Т. Керні на 75-й хвилині. Матч завершився шквалом активності, адже гравець «Фулхема» С. Бассі отримав жовту картку на 89-й хвилині, а на 90-й хвилині А. Івобі замінив Х. Вілсона. Незважаючи на зусилля обох команд, матч завершився з рахунком 0:0, і «Брентфорд» та «Фулгем» набрали по одному очку в турнірній таблиці Прем’єр-ліги. Незважаючи на те, що це був не той результат, на який вони розраховували, обидві команди тепер звернуть свою увагу на майбутні матчі, щоб набрати цінні очки в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Брентфорд, Фулхем — Ман.Сіті.