Артем Довбик у матчі з «Барселоною» відзначився голом і результативною передачею (ВІДЕО)

2024-05-04 21:38 Український нападник іспанської «Жирони» Артем Довбик відзначився черговими результативними діями у складі своєї команди. Артем Довбик ... Артем Довбик у матчі з «Барселоною» відзначився голом і результативною передачею (ВІДЕО)

Український нападник іспанської «Жирони» Артем Довбик відзначився черговими результативними діями у складі своєї команди.

Артем Довбик

Уже на 4-й хвилині сьогоднішнього матчу чемпіонату Іспанії з «Барселоною» 26-річний футболіст відправив м’яч у ворота суперника ударом головою з лінії воротарського. А в середині другого тайму українець виступив уже як асистент: саме після його передачі голом відзначився Крістіан Португез.

Чемпіонат Іспанії. 34-й тур

«Жирона» «Барселона» — 4:2 (1:2)
Голи: ДОВБИК (4), Португез (65, з передачі ДОВБИКА; 75), Гутьєррес (67) — Крістенсен (3), Левандовскі (45+1 пен.)

«Жирона»: Гассаніга, Ерік Гарсія, Блінд, Давид Лопес (Порту, 65), Мігель Гутьєррес, Алеїш Гарсія, Еррера, Мартін, Циганков (Ян Коуто, 65), Савіо (Фернандес, 86), Довбик.

Додамо, що в поточному сезоні Довбик провів за «Жирону» 35 матчів у всіх турнірах і на його рахунку тепер 20 голів і 8 результативних передач.

ВІДЕО голу та аасисту Довбика в матчі з «Барселоною» дивіться в нашому телеграм-каналі