Брайтон — Астон Вілла — 1:0. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-05 18:03 5 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Астон Вілла — 1:0. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

5 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Астон Вілла (Англія).

Брайтон - Астон Вилла - 1:0. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Астон Вилла - 1:0. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Брайтон (Англія) — Астон Вілла (Англія) — 1:0 (0:0)
Голи: Жоао Педро (87)

Предупредження: Гросс (49), Саймон Адінгра (63), R. De Zerbi (90)

Огляд матчу Брайтон — Астон Вілла:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги між «Брайтоном» і «Астон Віллою» на стадіоні American Express Stadium на вболівальників чекала запекла боротьба, що завершилася перемогою господарів поля з рахунком 1:0. У першому таймі обидві команди боролися в центрі поля, але жодна з них не змогла вийти з глухого кута. Астон Вілла зробила першу заміну в матчі на 26-й хвилині, замінивши М. Роджерса на М. Кеша. Брайтон вийшов уперед у другому таймі, коли П. Гросс отримав жовту картку на 49-й хвилині. Господарі продовжували тиснути, що призвело до заміни на 61-й хвилині, коли Ф. Буонанотте замінив Дж. Енсісо. Попри всі зусилля, на 68-й хвилині гол у ворота «Брайтона» було скасовано через офсайд. На 73-й хвилині «Астон Вілла» зробила другу заміну в матчі, замінивши М. Діабі на Ж. Дюрана. Дюрана.

Напруга досягла апогею на 85-й хвилині, коли у ворота «Брайтона» було призначено пенальті, але Жоао Педро не реалізував його. Однак форвард спокутував свою провину лише через дві хвилини, забивши єдиний гол у матчі на 87-й хвилині. Ще дві заміни «Брайтон» зробив на останніх хвилинах матчу: Б. Гілмур і Д. Велбек вийшли замість К. Балеба і Ж. Модера відповідно. Гра закінчилася на неприємній ноті для обох команд: Р. Де Зербі отримав жовту картку за «Брайтон», а М. Кеш — за «Астон Віллу». В останні хвилини матчу «Астон Вілла» зробила три швидкі заміни: Л. Дінь, Е. Конса і А. Морено вийшли замість А. Морено, К. Чемберса і М. Кеша. Брайтон також зробив пізню заміну, замінивши В. Барко на С. Адінгра. Загалом, це була важка перемога Брайтона, який прагнутиме розвинути цей результат у найближчих матчах. Астон Вілла", навпаки, буде розчарована результатом і постарається відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Брайтон, Астон Вілла — Ліверпуль.