Ліверпуль — Тоттенгем — 4:2. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-05 20:27 5 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Тоттенгем — 4:2. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

5 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Тоттенгем (Лондон).

Ливерпуль - Тоттенхэм - 4:2. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Тоттенхэм - 4:2. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Ліверпуль (Англія) — Тоттенгем (Лондон) — 4:2 (2:0)
Голи: Мохамед Салах (16), А. Робертсон (45), Гакпо (50), (59) — Рішарлісон (72), Сон Хин Мін (77)

Предупредження: П. М. Сарр (44), Міккі ван де Вен (47), Емерсон Ройал (57), Біссума (63)

Огляд матчу Ліверпуль — Тоттенгем:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Анфілді» «Ліверпуль» здобув перемогу над «Тоттенгемом» із рахунком 4:2. Мохамед Салах забив перший гол на 16-й хвилині, і «Тоттенгем» спробував відбитися, але отримав жовті картки: П. М. Сарр і М. ван де Вен були попереджені в першому таймі. Перед самою перервою «Ліверпуль» подвоїв свою перевагу: на 45-й хвилині Ендрю Робертсон вразив ворота суперника. У другому таймі «Ліверпуль» ще більше збільшив свою перевагу: Коді Гакпо забив на 50-й хвилині, а Гарві Елліотт додав ще один гол на 59-й хвилині.

Тоттенгем спробував відігратися, і Річарлісон забив гол на 72-й хвилині, подарувавши їм надію. Однак «Ліверпуль» швидко відреагував: Сон Хин-Мін забив на 77-й хвилині і довів рахунок до 4:2. Незважаючи на пізній ривок «Тоттенхема», «Ліверпуль» утримав перемогу. У матчі відбулося кілька замін у складі обох команд: Д. Кулусевскі, Річарлісон та Емерсон Роял вийшли у складі «Тоттенхема», а «Ліверпуль» — Х. Гомес, С. Байчес. Гомес, С. Байчетич і Д. Нуньєс. Загалом це був захопливий матч, який продемонстрував атакувальну майстерність обох команд, але в підсумку «Ліверпуль» вийшов на перше місце, показавши сильну гру на «Анфілді».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Ліверпуль, Тоттенгем — Бернлі.