Ньюкасл — Брайтон — 1:1. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-11 19:01 11 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Брайтон — 1:1. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

11 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Брайтон (Англія).

Чемпіонат Англії, 37-й тур

Ньюкасл (Англія) — Брайтон (Англія) — 1:1 (1:1)
Голи: Лонгстафф (45+5) — Дж. Вельтман (18)

Предупредження: (45+4), Дж. Енсісо (54), Велбек (77), Л. Голл (80), Гарві Барнс (88), Альмірон (90+4), B. Бейкер-Боайті (90+5)

Огляд матчу Ньюкасл — Брайтон:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на «Сент-Джеймс Парк», «Ньюкасл» зустрівся з «Брайтоном» у напруженій боротьбі, яка завершилася внічию 1:1. «Брайтон» вийшов уперед уже на 18-й хвилині: гол забив Я. Вельтман, вивівши команду вперед. Ньюкасл відповів на це перед самою перервою: С. Лонгстафф зрівняв рахунок — 1:1. Обидві команди провели кілька замін протягом матчу, сподіваючись домогтися переваги. Брайтонець Т. Лампті замінив Велтмана на 40-й хвилині, а «Ньюкасл» випустив на поле А. Ісака, Дж. Мерфі та Джоелінтона на 68-й хвилині.

У грі було достатньо жовтих карток: Б. Гілмур, Дж. Енсісо і Д. Велбек отримали попередження, а Л. Голл і М. Альмірон також опинилися в суддівській книжці. На 85-й хвилині «Ньюкасл», здавалося, вирвався вперед завдяки голу А. Гордона, але гол скасували через офсайд, на розчарування уболівальників господарів. В останні хвилини матчу обидві команди прагнули до переможного голу, але зрештою їм довелося задовольнитися нічиєю. Брайтон зробив пізню заміну: К. Балеба і С. Адінгра вийшли замість Гілмура та Оффіа, а Ньюкасл випустив К. Тріпп’єра замість Голла. Гра закінчилася з рахунком 1:1, і обидві команди взяли по очку у впертій боротьбі на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Ньюкасл, Брайтон — Челсі.