Вест Гем — Лутон Таун — 3:1. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-11 19:01 11 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Лутон Таун — 3:1. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

11 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Лутон Таун (Англія).

Чемпіонат Англії, 37-й тур

Вест Гем (Лондон) — Лутон Таун (Англія) — 3:1 (0:1)
Голи: Ворд-Проуз (54), Соучек (66), Г. Земляний (77) — А. С. Локонга (6)

Попередження: Барклі (10), Емерсон Палмієрі (52), R. Burke (79), C. Морріс (84)

Огляд матчу Вест Гем — Лутон Таун:

У матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Лондон», «Вест Гем» здобув перемогу над «Лутоном» із рахунком 3:1. У першому таймі «Лутон» вийшов уперед на 6-й хвилині завдяки голу А. С. Локонгі. Гості продовжували чинити тиск на «Вест Гем», який ніяк не міг знайти свій ритм гри. На 10-й хвилині гравець «Лутона» Р. Барклі отримав жовту картку, а на 39-й хвилині був замінений на Дж. Кларка. У другому таймі «Вест Гем» вийшов уперед і зрівняв рахунок на 54-й хвилині завдяки голу Дж. Ворд-Проуза. Господарі поля вийшли вперед на 66-й хвилині завдяки голу Т. Соучека. Лутон зробив кілька замін у надії переломити хід матчу, замінивши Ф. Оньєдінму на К. Огбене на 74-й хвилині.

Вест Гем продовжував домінувати, і на 77-й хвилині Г. Земляний забив гол, збільшивши свою перевагу. Розчарування «Лутона» вилилося в жовті картки для Р. Берка і К. Морріса на 79-й і 84-й хвилинах відповідно. У відповідь «Вест Гем» зробив кілька пізніх замін: на 84-й хвилині Л. Пакете замінив Д. Інгса, а Емерсон — А. Крессвелла. Під кінець матчу обидві команди зробили нові заміни: на 87-й хвилині «Лутон» замінив Р. Берка на К. Вудроу, а А. Дауті — на Л. Беррі. Вест Гем також зробив останню заміну: А. Огбонна замінив К. Кейсі на 90-й хвилині. У підсумку Вест Гем здобув перемогу над Лутоном з рахунком 3:1, продемонструвавши свою стійкість і рішучість, переламавши хід гри в другому таймі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: МанСіті — ВестГем, Лутон Таун — Фулгем.