Астон Вілла — Ліверпуль — 3:3. Прем’єр-ліга, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-14 00:05 13 травня відбувся один з матчів 37-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Астон Вілла» та «Ліверпуль». Астон Вілла — Ліверпуль — 3:3. Прем’єр-ліга, 37-й тур. Огляд матчу, статистика
13 травня відбувся один з матчів 37-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Астон Вілла» та «Ліверпуль».

Aston Villa - Liverpool - 3:3. Premier League, round 37. Match review, statisticsAston Villa - Liverpool - 3:3. Premier League, round 37. Match review, statistics

Прем’єр-ліга, 37-й тур

Астон Вілла — Ліверпуль — 3:3 (1:2)
Голи: Ю. Тілеманс (12), Ж. Дюран (85), Ж. Дюран (88) — Е. Мартінес (2), К. Гакпо (23), Ж. Куанса (48)

Жовті картки: Ю. Емері (85), Х. Елліотт (38), Дж.

Астон Вілла: Еміліано Мартінес, Езрі Конса, Дієго Карлос, Пау Торрес, Лукас Дінь, Юрі Тілеманс, Дуглас Луїс, Леон Бейлі, Мусса Діабі, Джон Макгін, Оллі Воткінс

Ліверпуль: Аліссон, Трент Александер-Арнольд, Джарелл Куанса, Вірджіл ван Дейк, Джо Гомес, Харві Елліотт, Ватару Ендо, Алексіс Мак Алістер, Мохамед Салах, Коді Гакпо, Луїс Діас

Астон Вілла — Ліверпуль огляд матчу:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги на «Вілла Парк» «Астон Вілла» зустрічалася з «Ліверпулем» у гостросюжетному поєдинку, який завершився внічию 3:3. Матч розпочався з невдалого взяття воріт голкіпером «Астон Вілли» Е. Мартінесом на 2-й хвилині, що дозволило «Ліверпулю» швидко вийти вперед.

Однак «Астон Вілла» швидко відповіла голом Ю. Тілеманса на 12-й хвилині, зрівнявши рахунок 1:1. Ліверпуль повернув собі лідерство на 23-й хвилині завдяки голу К. Гакпо, зробивши рахунок 2:1 на користь гостей. У першому таймі на 38-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ліверпуля» Х. Елліотт.

Другий тайм розпочався ще одним голом «Ліверпуля», коли на 48-й хвилині Ж. Куанса знайшов сітку воріт, збільшивши їхню перевагу до 3:1. Астон Вілла думала, що відіграла один м’яч після голу О. Уоткінса на 52-й хвилині, але його було скасовано через офсайд. Ліверпуль також зарахував гол через офсайд на 59-й хвилині.

На 65-й хвилині «Астон Вілла» провела заміну, випустивши Н. Дзаньоло замість Ю. Тілеманса. На 70-й хвилині господарі отримали жовту картку, коли попередження отримав Д. Макгінн. На 75-й хвилині «Ліверпуль» провів подвійну заміну: К. Гакпо та Х. Елліотт були замінені на Д. Нуньєса та Р. Гравенберха відповідно. Крім того, на 76-й хвилині Л. Діас і В. Ендо вийшли замість К. Джонса і Д. Собошай у складі «Ліверпуля».

На останніх хвилинах матчу «Астон Вілла» організувала камбек: на 85-й хвилині Х. Дюран забив гол, зробивши рахунок 3:2. Однак на тій же хвилині Ю. Емері отримав жовту картку. Господарі завершили камбек ще одним голом Ж. Дюрана на 88-й хвилині, забезпечивши важку нічию 3:3 з «Ліверпулем».

Загалом, це був захоплюючий матч, наповнений голами, драматизмом та інтенсивністю, що демонструє конкурентний характер Прем’єр-ліги. Обидві команди продемонстрували свою атакувальну майстерність та бойовий дух, що призвело до захоплюючого видовища для вболівальників на «Вілла Парк».