Тоттенгем — Манчестер Сіті — 0:2. Прем’єр-ліга, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-14 23:59 14 травня відбувся один з матчів 34-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Тоттенхем» і «Манчестер Сіті». Тоттенгем — Манчестер Сіті — 0:2. Прем’єр-ліга, 34-й тур. Огляд матчу, статистика
14 травня відбувся один з матчів 34-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Тоттенхем» і «Манчестер Сіті».

Tottenham - Manchester City - 0:2. Premier League, round 34. Match review, statisticsTottenham - Manchester City - 0:2. Premier League, round 34. Match review, statistics

Прем’єр-ліга, 34-й тур

Тоттенгем — Манчестер Сіті — 0:2 (0:0)
Голи: Е. Хааланд (51), Е. Хааланд (90)

Жовті картки: К. Ромеро (63), П. Фоден (88), Б. Сілва (90), Р. Бентанкур (36), П. М. Сарр (57), М. Ковачич (71)

Тоттенгем: Гульєльмо Вікаріо, Педро Порро, Крістіан Ромеро, Раду Драгушин, Міккі ван де Вен, Родріго Бентанкур, П’єр-Еміль Хьобьерг, Джеймс Меддісон, Папе Матар Сарр, Бреннан Джонсон, Хьонг-мін Сон

Манчестер Сіті: Едерсон, Кайл Вокер, Рубен Діаш, Мануель Аканджи, Йошко Гвардіола, Родрі, Матео Ковачич, Бернардо Сілва, Кевін Де Брюйне, Філ Фоден, Ерлінг Хааланд

Огляд матчу Тоттенхем — Манчестер Сіті:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги між «Тоттенхем Хотспур» та «Манчестер Сіті» на стадіоні «Тоттенхем Хотспур» футбольні вболівальники побачили захоплюючу та насичену гру. Перший тайм завершився з рахунком 0:0, оскільки обидві команди намагалися вийти з глухого кута.

У другому таймі «Манчестер Сіті» вийшов на поле сильнішим і був винагороджений на 51-й хвилині, коли Ерлінг Хааланд забив гол, який вивів його команду вперед. Незважаючи на спроби «Тоттенхема» зрівняти рахунок, «Манчестер Сіті» втримав перевагу завдяки надійній грі в обороні.

У матчі було кілька гострих моментів, коли гравці обох команд отримували жовті картки. Родріго Бентанкур, П’єр-Еміль Хойбьерг та Крістіан Ромеро з «Тоттенхема» були вилучені, а Матео Ковачич, Філ Фоден та Бернарду Сілва з «Манчестер Сіті» також потрапили до блокноту арбітра.

На 90-й хвилині «Манчестер Сіті» здобув перемогу, реалізувавши пенальті у виконанні Ерлінга Халанда, зробивши остаточний рахунок 0:2 на користь команди гостей. В результаті «Манчестер Сіті» зберіг свою позицію на вершині таблиці Прем’єр-ліги, в той час як «Тоттенгем» зазнав прикрої поразки на своєму полі.

Обидві команди проводили заміни протягом усього матчу, намагаючись змінити динаміку гри. У складі «Тоттенхема» вийшли Деян Кулусевскі, Джовані Ло Сельсо та Мейсон Мур, а у складі «Манчестер Сіті» — Серхіо Ортега, Джеремі Доку та Хуліан Альварес.

Загалом, це був захоплюючий поєдинок між двома провідними клубами Прем’єр-ліги, в якому «Манчестер Сіті» здобув перемогу. Обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність на полі, зробивши футбольний матч цікавим для всіх присутніх і тих, хто дивився його з дому.