Брайтон — Челсі — 1:2. Прем’єр-ліга, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-15 23:53 15 травня відбувся один з матчів 34-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Брайтон» і «Челсі». Брайтон — Челсі — 1:2. Прем’єр-ліга, 34-й тур. Огляд матчу, статистика
15 травня відбувся один з матчів 34-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Брайтон» і «Челсі».

Brighton - Chelsea - 1:2. Premier League, round 34. Match review, statisticsBrighton - Chelsea - 1:2. Premier League, round 34. Match review, statistics

Прем’єр-ліга, 34-й тур

Брайтон — Челсі — 1:2 (0:1)
Голи: Д. Уелбек (90) — К. Палмер (34), К. Нкунку (64)

Жовті картки: М. Кайседо (79), Б. Вербрюгген (81), Р. Стерлінг (77), Л. Данк (29)

Червоні картки: Р. Джеймс (88)

Брайтон: Барт Вербрюгген, Тарік Лампті, Адам Вебстер, Льюїс Данк, Ігор Жуліо, Паскаль Гросс, Біллі Гілмор, Факундо Буонанотте, Хуліо Енсісо, Сімон Адінгра, Жуан Педро

Челсі: Джордже Петрович, Мало Густо, Тревох Чалоба, Бенуа Бадіашіле, Марк Кукурелла, Мойзес Кайседо, Конор Галлахер, Ноні Мадуке, Коул Палмер, Михайло Мудрик, Ніколас Джексон

Брайтон — Челсі огляд матчу:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги між «Брайтоном» і «Челсі» на стадіоні «Американ Експрес» перемогу здобули гості з рахунком 2:1. По перерві рахунок був 0:1 на користь «Челсі», а єдиний гол забив К. Палмер на 34-й хвилині.

Гравець «Брайтона» Л. Данк отримав жовту картку на 29-й хвилині, і незабаром після цього «Челсі» провів заміну: М. Мудрик замінив К. Нкунку на 42-й хвилині. Брайтон також провів заміну в перерві, випустивши В. Барко замість Л. Данка на початку другого тайму.

На 64-й хвилині «Челсі» збільшив свою перевагу завдяки голу Ч. Нкунку. Потім гості провели дві швидкі заміни: на 69-й хвилині М. Густо і Н. Мадуке вийшли замість Р. Джеймса і Р. Стерлінга, відповідно, на 69-й хвилині.

Брайтон відповів двома своїми замінами: Ф. Буонанотте та Б. Гілмор замінили Д. Велбека та К. Балебу на 70-й хвилині. Гра ставала все більш напруженою, оскільки Р. Стерлінг і М. Кайседо з «Челсі», а також Б. Вербрюгген з «Брайтона» отримали жовті картки у другому таймі.

За лічені хвилини до кінця матчу у складі «Брайтона» у гру вступили Т. Лампті та Х. Енсісо, які на 85-й хвилині замінили О. Оффіа та А. Фаті. Напруга досягла точки кипіння, коли Р. Джеймс з «Челсі» отримав червону картку на 88-й хвилині.

Брайтон капіталізував свою чисельну перевагу, коли Д. Уелбек на 90-й хвилині знайшов ворота суперника, зробивши рахунок 1:2. Після цього «Челсі» провів останню заміну: Н. Джексон вийшов замість Т. Сілви в компенсований час. Однак це було занадто пізно для гостей, оскільки «Брайтон» втримав перемогу, здобуту у важкій боротьбі.

Матч був наповнений драматизмом і хвилюванням від початку до кінця, демонструючи конкурентний характер Прем’єр-ліги. Обидві команди вели запеклу боротьбу, але в підсумку перемогу здобув «Челсі» з рахунком 2:1 над «Брайтоном».