Бернлі — Ноттінгем Форест — 1:2. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-19 19:55 19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Бернлі» та «Ноттінгем Форест». Бернлі — Ноттінгем Форест — 1:2. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика
19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Бернлі» та «Ноттінгем Форест».

Burnley - Nottingham Forest - 1:2. Premier League, round 38. Match review, statisticsBurnley - Nottingham Forest - 1:2. Premier League, round 38. Match review, statistics

Прем’єр-ліга, 38-й тур

Бернлі — Ноттінгем Форест — 1:2 (0:2)
Голи: Дж. Каллен (72) — К. Вуд (2), К. Вуд (14)

Жовті картки: М. Естеве (66)

Бернлі: Аріанет Муріч, Лоренц Ассіньйон, Дара О’Ші, Максим Естеве, Чарлі Тейлор, Вілсон Одоберт, Джош Каллен, Сандер Берге, Якоб Бруун Ларсен, Лайл Фостер, Зекі Амдуні

Ноттінгем Форест: Мац Селс, Гонсало Монтіель, Віллі Болі, Мурільйо, Гаррі Тоффоло, Райан Йейтс, Даніло, Ентоні Еланга, Морган Гіббс-Уайт, Каллум Хадсон-Одоі, Кріс Вуд

Бернлі — Ноттінгем Форест огляд матчу:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги на «Терф Мур» «Бернлі» зійшовся з «Ноттінгем Форест» у захоплюючому протистоянні, яке тримало вболівальників на краю своїх крісел. Рахунок 0:2 на користь «Ноттінгем Форест» по перерві, здавалося, віщував неприємності для «Бернлі», але в другому таймі вони відігралися і перетворили гру на запеклу боротьбу.

Гра розпочалася з вибуху, коли гравець «Ноттінгем Форест» К. Вуд забив два швидкі голи на 2-й та 14-й хвилині, що дозволило його команді швидко вийти вперед. У перерві «Бернлі» зробив деякі тактичні зміни, випустивши на поле Вітіньо та Брууна Ларсена замість Л. Ассіньйона та Й. Б. Гудмундссона відповідно. Ці заміни, здавалося, додали енергії команді «Бернлі», яка почала рухатися вперед і створювати моменти.

На 58-й хвилині «Ноттінгем Форест» провів першу заміну в грі, випустивши Р. Йейтса замість І. Сангаре. На 66-й хвилині М. Естев з «Бернлі» отримав жовту картку, але це не зупинило його команду, яка продовжувала тиснути на ворота суперника.

Їхні зусилля принесли плоди на 72-й хвилині, коли Д. Каллен знайшов сітку воріт, подарувавши «Бернлі» проблиск надії. Наставник «Бернлі» провів ще дві заміни, випустивши на 75-й хвилині К. Тейлора та З. Амдуні замість Д. Браунхілла та Х. Родрігеса відповідно.

Ноттінгем Форест відповів двома швидкими замінами на 81-й хвилині: К. Вуд поступився місцем Т. Авонії, а Данило вийшов замість М. Ніахате. Бернлі також провів останню заміну на 84-й хвилині, коли Д. Каллен був замінений на Д. Корка.

Коли гра входила в останні хвилини, «Ноттінгем Форест» провів ще дві заміни: на 88-й хвилині А. Еланга і К. Хадсон-Одоі вийшли замість К. Куяте і Р. Рібейро відповідно. Незважаючи на пізні спроби «Бернлі» зрівняти рахунок, «Ноттінгем Форест» втримав перемогу з мінімальним рахунком 2:1.

Загалом, це був захоплюючий матч, який продемонстрував конкурентний характер Прем’єр-ліги. Обидві команди наполегливо боролися до фінального свистка, але в підсумку перемогу здобув Ноттінгем Форест.