Кристал Пелас — Астон Вілла — 5:0. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-19 19:59 19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Крістал Пелас» та «Астон Вілла». Кристал Пелас — Астон Вілла — 5:0. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика
19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Крістал Пелас» та «Астон Вілла».

Crystal Palace - Aston Villa - 5:0. Premier League, round 38. Match review, statisticsCrystal Palace - Aston Villa - 5:0. Premier League, round 38. Match review, statistics

Прем’єр-ліга, 38-й тур

«Крістал Пелас» — «Астон Вілла» — 5:0 (2:0)
Голи: Х. Матета (9), Х. Матета (39), Е. Езе (54), Х. Матета (63), Е. Езе (69)

Жовті картки: Л. Дінь (58), Дуглас Луїс (72), Д. Макгін (18), К. Ленгле (90), Й. Андерсен (24)

Кристал Пелас: Дін Хендерсон, Натаніель Клайн, Йоахім Андерсен, Кріс Річардс, Даніель Муньос, Адам Уортон, Марк Гехі, Тайрік Мітчелл, Майкл Оліз, Еберечі Езе, Жан-Філіп Матета

Астон Вілла: Робін Ольсен, Езрі Конса, Дієго Карлос, Клеман Ленгле, Лукас Дінь, Мусса Діабі, Калум Чемберс, Дуглас Луїс, Джон Макгін, Джон Дюран, Оллі Уоткінс

Кристал Пелас — Астон Вілла огляд матчу:

Кристал Пелас домінував над Астон Віллою в матчі Прем’єр-ліги на Селхерст Парк, з рахунком 2:0 по перерві та остаточним рахунком 5:0.

Перший гол у матчі був забитий на 9-й хвилині, коли гравець «Кристал Пелас» Ж. Матета знайшов дев’ятку воріт. Матета продовжив свою бомбардирську майстерність на 39-й і 63-й хвилинах, оформивши хет-трик і зробивши гру недосяжною для «Астон Вілли». На 54-й хвилині Е. Езе додав ще один гол у ворота «Крістал Пелас», збільшивши їхню перевагу до 4:0.

Боротьба «Астон Вілли» ускладнювалася жовтими картками, які протягом усього матчу показували Дж. Крім того, гол, зарахований через офсайд на 66-й хвилині, ще більше зменшив шанси «Астон Вілли» на камбек.

Намагаючись змінити свою долю, «Астон Вілла» провела кілька замін на 68-й і 87-й хвилинах, випустивши на поле свіжих гравців в надії змінити ситуацію. Однак «Кристал Пелас» продовжував контролювати ситуацію, а Езе забив свій другий гол у матчі на 69-й хвилині, щоб оформити повну перемогу.

Коли матч наближався до завершення, обидві команди провели подальші заміни: на 76-й хвилині Ж. Матета у «Крістал Пелас» був замінений на О. Едуарда, а на 88-й хвилині Е. Езе вийшов на поле замість Д. Айю.

Матч завершився домінуючою перемогою «Крістал Пелас» з рахунком 5:0, залишивши «Астон Віллі» багато приводів для роздумів, оскільки вони намагаються оговтатися від цієї важкої поразки в Прем’єр-лізі.